Sportiškas birželio savaitgalis

Elektrėnai – sportiškas miestas. Džiugu kad turime ne tik Lietuvos religijos – krepšinio – atstovų, bet ir puikių ledo ritulininkų, plaukimo, futbolo mėgėjų.

Tačiau vasarą bene populiariausia sporto šaka visada tampa tinklinis. Nors planuota, jog bus žaidžiamas parko tinklinis, tačiau komandos buvo sudarytos ne iš trijų, o iš dviejų žaidėjų, t.y. pagal paplūdimio tinklinio taisykles.

Tinklinio varžybos

Saulėtą šeštadienį (birželio 7-ąją) net 12 komandų, kuriose buvo po du narius, susirinko Elektrėnų marių paplūdimyje. Nebijodami kaitrios saulės įnirtingai kovojo ne tik elektrėniškiai, bet ir svečiai iš Vievio ir Vilniaus.
Gerą atsipalaidavimo po darbo ir aktyvaus laisvalaikio būdą Elektrėnų jaunimui parodė Elektrėnų policijos komisariato atstovai – Simonas Balčikonis bei pats komisariato viršininkas Andžejus Grudinskij, pavadinę savo komandą tiesiog „Policija“. Ne pirmą kartą tokiuose turnyruose dalyvaujantys vyrai šį kartą medalių, deja, nelaimėjo – liko ketvirti. Trečiąją vietą iškovojo komanda „Junior“ – Arvydas Sinica ir Mantas Strasevičius, sidabro medaliais pasipuošė Tomas Balčėnas ir Matas Minkevičius. Pirmąja vieta džiaugėsi svečiai iš Vilniaus – Faustas Valiukas ir Brainas Miškinis.

Kovos prie šaškių lentos

Birželio 7-ąją Elektrėnų sporto centre taip pat vyko įnirtingos sportinės kovos – šaškių ir šachmatų varžybos. Tarpusavyje varžėsi trys komandos po tris žaidėjus. Pirmąją vietą šachmatų spartakiadoje iškovojo Viktoras Astikas, Reinoldas Bačianskas ir Irena Zykienė. Antrąja vieta pasidalijo Algirdas Dambrauskas, Ulfatas Chairulinas ir Jolanta Ramanauskienė. Trečioji vieta atiteko Gyčiui Kapustinskui, Bronislovui Taruliui ir Vladai Kybarienei.

Eglė Milkamanavičiūtė<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų