SFL varžybose – elektrėniečių pergalė

Rugsėjo 10 dieną vykusiose rungtynėse FK „Elektrėnų Versmė“ rezultatu 1:0 nugalėjo vienus iš čempionato favoritų - „Liberalų Sąjūdžio“ komandą. Už pralaimėjimą pirmame rate atsirevanšavo ir pergalingą įvartį 87-ąją minutę įmušė Aidis Pliskauskas.

Rungtynės vyko gan dideliu tempu, tačiau pelnyti įvarčio pirmajame kėlinyje nepavyko nei vienai komandai. Antrasis kėlinys vyko panašiai įnirtingai, tačiau „Elektrėnų Versmės“ komandai pavyko sukurti ir pavojingesnių atakų, vienos iš jų metų puolėjas iššoko vienas prieš vartininką, tačiau smūgis nepavyko. Ir toliau spaudę varžovus elektrėniškiai sulaukė ir pergalingo smūgio. A. Pliskauskas pergalę išplėšė įvartį pelnydamas iš kelių metrų, kai varžovų vartininkas neužtikrintai bandė sugauti kamuolį. Rungtynėse puikiai žaidė visa komanda, išvengta klaidų gynyboje, o svarbiausia - į sąskaitą įsirašyta pergalė!
FK „Elektrėnų Versmės“ komanda sužaidė 17 varžybų, liko žaisti 7. Komanda žengia septintoje vietoje tarp trylikos dalyvių.