Sėkmingas supersprinto „Pagauk“ etapas Ukmergėje

Lapkričio 8 d., sekmadienį, automobilių sporto klubas Ukmergėje suorganizavo supersprinto „Pagauk“ antrąjį etapą.

Supersprinte dalyvavo ir Elektrėnų savivaldybės ekipažas – broliai Regimantas ir Giedrius Kavaliauskai. Norą dalyvauti varžybose pareiškė 38 dalyviai, nepabūgę blogo oro atvyko 27 ekipažai. Vairuotojai turėjo pademonstruoti savo profesionalumą važiuodami pakankamai sudėtinga trasa. Vingiuoti miško keliukai, staigūs posūkiai, dėl šlapių lapų slidi kelio danga, pliaupiantis lietus ralio dalyviams neleido atsipalaiduoti. Kiekvienas sėkmingai įveiktas posūkis teikė vis daugiau adrenalino tiek patiems sprinto dalyviams, tiek gerbėjams.
Šį kartą lenktynėms buvo ruošiama SUBARU IMPREZA mašina, atitinkanti ralio SG grupę. Norint dalyvauti tokiose varžybose reikia pagal nustatytus reikalavimus tinkamai paruošti automobilį. Net ir paskutinę dieną prieš varžybas iki pat vėlaus vakaro buvo baigiami likę darbai – patikrinta saugumo įranga, uždėtos tinkamos padangos, suklijuoti lipdukai su Elektrėnų miesto pavadinimu. Broliai viską darė savo iniciatyva, negailėdami laiko ir investuodami asmenines lėšas. Įdėtas darbas atsipirko su kaupu. Nors įpusėjus varžybas dingo automobilio stabdžiai, vėliau, lekiant per didelę balą, į elektros sistemą patekęs vanduo sukėlė tam tikrų gedimų, nepaisant nieko pavojingas sprinto ruožas buvo sėkmingai įveiktas – laimėta 3-ia vieta 4 WD klasėje, bendroje įskaitoje – 6 vieta.
Šiose varžybose yra atskira STREET klasė, kurioje galima dalyvauti su specialiai neruoštomis mašinomis. Susidomėję ar norintys dalyvauti varžybose gali kreiptis į brolius Kavaliauskus, kurie patars ir suteiks norimą informaciją (susidomėjusiems rašyti Facebook'o paskyroje Regimantas Kavaliauskas).

Živilė Misiūnienė
Aleksandro Gembickio nuotr.<- Grįžti į atgal