Sėkminga dailiojo čiuožimo sezono pradžia

Lapkričio 8–9 d. Latvijoje vyko tarptautinės ISU dailiojo čiuožimo varžybos „VOLVO OPEN CUP 25TH“, kuriose dalyvavo 434 čiuožėjai iš 33 šalių.

Šiose varžybose dalyvavo 7 trenerės Ramunės Satkauskaitės auklėtiniai. Labiausiai nudžiugino Chicks B grupėje 2 vietą iškovojusi 8 metė Emilija Švenčionytė, kuri programą atliko be klaidų ir surinko 18,84 balo. Tai Emilijos asmeninis rekordas. Taip pat šioje grupėje dalyvavo kita Ramunės Satkauskaitės auklėtinė – 7-metė Gabrielė Tolvaišaitė, kuri užėmė 11 vietą. Šioje grupėje varžėsi 18 sportininkių iš 5 šalių. Tai pirmosios Gabrielės varžybos, kuriose ji atliko savo pirmąją programą ir surinko 16,24 taško.
Taip pat varžybose gerai pasirodė 10-metė Dinara Rudalevičiūtė, kuri savo amžiaus grupėje Springs B užėmė 5 vietą iš 12 dalyvių (6 šalys). Inga Kaziliūnaitė Junior B grupėje užėmė 6 vietą, surinkusi 27,44 balo, ji pagerino savo asmeninį rezultatą.
Šiose „VOLVO OPEN CUP 25TH“ varžybose dalyvavo net 25 Lietuvos sportininkai, kurie varžėsi skirtingose grupėse. Lietuviai šiose varžybose iškovojo dvi prizines vietas. Labai džiugu, kad viena iš šių vietų priklauso Elektrėnų sporto mokyklos trenerės Ramunės Satkauskaitės auklėtinei Emilijai Švenčionytei. Kita prizinė vieta atiteko Kauno trenerės Indrės Paulaitienės auklėtinei Agnei Poškevičiūtei.

„Kaunas Ice Autumn Cup 2014“

Lapkričio 14–16 d. Kaune vyko tarptautinis turnyras „Kaunas Ice Autumn Cup 2014“. Varžybose dalyvavo čiuožėjai iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos ir Baltarusijos.
Jau pirmą varžybų dieną savo rezultatais pradžiugino trenerės Ramunės Satkauskaitės sportininkės.
Gabrielė Tolvaišaitė savo amžiaus grupėje Chicks B 2007 iš 13 dalyvių užėmė 4 vietą, surinkusi 18,98 balo, ji pagerino savo asmeninį rezultatą, nusileisdama tik varžovėms iš Latvijos. Tai antrosios Gabrielės varžybos atliekant programą.
Emilija Švenčionytė Chicks B 2006 grupėje iškovojo 1-ąją vietą iš 11-os dalyvių! Surinkusi 20,13 balo ji pagerino savo asmeninį rekordą!
10-metė Dinara Rudalevičiūtė savo amžiaus grupėje Springs B iškovojo 2 vietą (iš 8 dalyvių).
Stiprioje Basic Novice A grupėje varžėsi 17 sportininkių iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos. Gabrielė Valentinavičiūtė užėmė 8 vietą. Agnė Steponavičiūtė, užėmusi 10 vietą ir surinkusi 27,13 balo, pagerino savo asmeninį rekordą. Aleksandra Kornejeva užėmė 14 vietą.
Sveikiname sportininkes ir linkime toliau siekti aukštų rezultatų, sėkmės 2014–2015 m. sezone!

Elektrėnų sporto mokyklos inf.<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų