Sausis čiuožėjams buvo dosnus medalių ir taurių

Sausio 22–24 dienomis Rygoje vyko tarptautinės dailiojo čiuožimo varžybos „Volvo Open Cup 29 th“.

Varžybose dalyvavo sportininkai iš 6 šalių: Lietuvos, Latvijos, Vokietijos, Estijos, Izraelio ir Baltarusijos. Džiugu, kad trenerės Gintarės Žibortaitės auklėtiniai iškovojo aukso ir sidabro taures!
I vietą ir aukso taurę varžybose laimėjo šešiametė Paulina Paškevičiūtė, pirmą kartą atlikusi programą. Ji savo amžiaus grupėje nugalėjo Latvijos varžoves, surinkusi 13,18 balo.
II vietą ir sidabro taurę pelnė dešimtmetė Kamilė Kijanskaitė, kuri, aplenkusi sportininkes iš Latvijos, Lietuvos, Baltarusijos ir Estijos, garbingai atsistojo ant nugalėtojų pakylos. Šioje grupėje savo programas atliko 21 čiuožėja. Kamilė surinko 20,29 balo.
Norime pasidžiaugti ir kitomis sportininkėmis: Diana Viktorija Kartenė iškovojo 8-ąją vietą, surinkusi 17,63 balo, Gabrielė Rinkevičiūtė – 10-ąją vietą, surinkusi 17,40 balo, Andrė Pranukevičiūtė, čiuožusi Springs grupėje, surinko 19,26 balo ir užėmė 9 vietą, Rusnė Rumševičiūtė, aplenkusi dvi Latvijos sportininkes, liko dvidešimt antra.
Sausio mėnesį sportininkai iš įvairių Lietuvos čiuožimo klubų dalyvavo Vilniuje vykusiose varžybose „Akropolio taurė 2016“. Klubo „Sidabrinė pačiūža“ suorganizuotose varžybose dalyvavo ir būrys trenerės Gintarės Žibortaitės auklėtinių, kurie varžėsi skirtingose amžiaus grupėse. Net 12 sportininkų dalyvavo elementų varžybose, 8 tapo prizininkais, 8 sportininkai atliko programas, iš jų net 7 buvo apdovanoti taurėmis.
Smagu, kad sportininkai, dalyvaujantys ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinėse varžybose, džiugina puikiais rezultatais. Linkime sėkmės ir ateityje!