Rankinis gruodį

Šį mėnesį rankinio varžybų netrūko – žaidė abi vyrų komandos.

Veteranai dalyvavo Panevėžyje surengtame ture. Pogrupyje sužaistos dvejos rungtynės, lygioje kovoje pralaimėta Vilniaus veteranams, užtat gana lengvai įveikti alytiškiai. Dėl geresnio įmestų ir praleistų įvarčių santykio Elektrėnų veteranų komanda pogrupyje užėmė pirmą vietą. Pralaimėjus finalo rungtynes su Žemaitijos veteranais ture užimta antroji vieta.
Gruodžio 13 dieną Elektrėnuose vyko rankinio rungtynės, skirtos treneriui A. Cickevičiui pagerbti. Rungtynėse dalyvavo vaikų ir vyrų komandos iš Elektrėnų ir Šalčininkų.
Vaikų rungtynės vyko labai azartiškai ir emocingai, jas stebėjo daug žiūrovų. Nugalėjo svečių komanda, tačiau ir mūsų vaikai žaidė tikrai šauniai. Taigi turime pamainą ir tikimės pergalių ateityje.
Vyrų komanda žaidė eilines Lietuvos rankinio pirmenybių rungtynes. Kova buvo labai atkakli, ypač pirmame kėlinyje, antrajame padaryta keletas grubių klaidų, tad teko pripažinti svečių pranašumą: rezultatas 27:34. Komandos, treneriai ir teisėjai apdovanoti taurėmis ir knygomis apie Elektrėnus. Dėkojame Elektrėnų savivaldybės administracijai už pagalbą rankiniui.
Linkime visiems gerų švenčių ir džiugesnių naujienų iš rankinio aikštelių 2016 metais.

Kęstutis Jasukaitis<- Grįžti į atgal