Rankinio varžybos Latvijoje

Savaitgalį, balandžio 18–19 d., Elektrėnų „RK- Energija“ veteranų komanda dalyvavo eiliniame rankinio ture Priekulės mieste.

Tradiciškai buvo sužaistos ketverios rungtynės su skirtingų miestų komandomis. Vienų rungtynių trukmė – du kėliniai po 8 minutes. Turas nebuvo sėkmingas. Po ilgos kelionės, kol turėjome jėgų, labiausiai išgąsdinome turo šeimininkus, kurie visą laiką pirmavo dviem ar trimis įvarčiais. Rungtynių pabaigoje fortūna buvo mūsų pusėje, tad susitikimas baigėsi lygiosiomis 9:9. Kitas rungtynes stengėmės sužaisti kuo geriau, bet sėkmės ir jėgų jau nebuvo. Ture likome penktoje vietoje.
Septintasis – paskutinis – Lietuvos atvirojo veteranų rankinio čempionato turas, skirtas A. Cickevičiui atminti, vyks gegužės 23 dieną Elektrėnuose. Iki pasimatymo su rankinio veteranais.