Rankininkai startuoja!

Spalio 30 d. Elektrėnų sporto mokyklos merginų rankinio komanda, treniruojama trenerės B. Vaišnienės, dalyvavo Garliavoje vykusiame draugiškame rankinio turnyre „Rudens atostogos“.

Pogrupyje startavo 7 komandos iš įvairių Lietuvos miestų. Merginos sužaidė 6 rungtynes, iš kurių 4 laimėjo. Nusileisti teko Garliavos II komandai ir Klaipėdos „Viesulo“ SC rankininkėms. Susumavus rezultatus, bendroje įskaitoje elektrėnietės užėmė 4-ąją vietą.
Daugiausia įvarčių pelnė ir geru žaidimu pasižymėjo komandos žaidėja Justė Baradulinaitė, vartus puikiai gynė Jekaterina Kvetkovskaja.
Dabar merginų laukia Lietuvos jaunių čempionato varžybos. Pirmasis susitikimas vyks Klaipėdoje su Klaipėdos „Viesulo“ SC komanda.
Varžybų įkarštyje ir „RK Energija“-ESSM“ rankininkai. Lapkričio 9 d. 14 val. Elektrėnų sporto mokykos salėje vyrai susitinka su Tauragės „Šiltaura-SM“ komanda. Kviečiame visus, kurie neabejingi rankiniui, palaikyti mūsų komandą ir linkime vyrams iškovoti pergalę!