Rankininkai poilsiauja Palangoje

Jau kelinti metai jaunieji ESSM rankininkai su sporto mokytoja-trenere Birute Vaišniene-Kavaliūne ilsisi ir sportuoja Palangoje organizuojamoje vasaros sporto stovykloje.

Šią vasarą, kaip niekada, orai buvo palankūs ir sportui, ir poilsiui, saule galėjome lepintis dešimt dienų. Stovykloje ilsėjosi 16 rankininkų. Treniruotėse daugiausia dėmesio buvo skiriama bendram fiziniam pasirengimui, jėgos ir ištvermės ugdymui. Rytais bėgiodavome krosą paplūdimyje, maudėmės jūroje, organizavome tinklinio varžybas. Namo grįžome pailsėję, įdegę saulėje ir fiziškai sutvirtėję. Dabar laukia įprastų treniruočių darbymetis, pasiruošimas Lietuvos moksleivių čempionatui.
Už pagalbą organizuojant stovyklą norime padėkoti „RK Energija“ rankinio klubo prezidentui K. Jasukaičiui. Būtent jo pastangomis daugiau nei penkiasdešimt metų Elektrėnuose gyvuoja rankinis. Kęstutis vadovauja Elektrėnų „Energijos“ veteranų komandai, pats yra šios komandos žaidėjas, subūrė jaunimo pirmos lygos komandą. Už finansinę paramą dėkojame UAB „Doga“ direktoriui V. Liutkui. Taip pat ačiū ESSM direktoriui Valdui Škadauskui, prisidėjusiam prie stovyklos organizavimo.

Sporto mokytoja-trenerė Birutė Vaišnienė-Kavaliūnė<- Grįžti į atgal