Projektas „Žingsniuok šiaurietiškai“

Kūno kultūros ir sporto departamentas 2014 m. pirmą kartą surengė projektų konkursą „Sporto klubai bendruomenėms“, kuriam paraiškas teikė nevyriausybinės organizacijos.

Konkurso tikslas – labiau įtraukti įvairaus amžiaus gyventojus į sveikatą stiprinančio fizinio aktyvumo veiklą, suteikiant įvairiose sporto įstaigose dirbantiems kūno kultūros ir sporto specialistams daugiau galimybių paveikti bendruomenės gyventojus, skatinti jų fizinį aktyvumą, kuris ilgainiui turėtų tapti kiekvieno žmogaus gyvenimo įpročiu, prilygstančiu kvėpavimui, valgymui, miegojimui.
Elektrėnų sav. sportinio judėjimo asociacija kartu su VšĮ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centru minėtam konkursui pateikė paraišką ir gavo finansavimą projektui „Žingsniuok šiaurietiškai“. Projekto vykdymo laikotarpiu (spalio–lapkričio mėn.) apie 50 savivaldybės gyventojų išbandė šią sporto šaką, o patys ištvermingiausi nepraleido nė vieno užsiėmimo, kurių buvo 12.
Daugelis projekto dalyvių atrado šiaurietišką ėjimą kaip puikią laisvalaikio leidimo, bendravimo ir sveikatos stiprinimo priemonę, tinkančią bet kokio amžiaus žmonėms, nepriklausomai nuo jų fizinės būklės.
Tad visus norinčius ir toliau „žingsniuoti šiaurietiškai“ kviečiame kiekvieną antradienį 18.30 val. rinktis prie baseino, Draugystės g. 20, Elektrėnai – tinkamai apsirengę, šiaurietišką ėjimą praktikuosime ir žiemos mėnesiais.

Elektrėnų savivaldybės sportinio judėjimo asociacija<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų