Pirmoji Elektrėnų smiginio taurė

Spalio 18 d. Elektrėnų smiginio klubas „Dublis“ pirmą kartą suorganizavo Lietuvos ir Baltijos reitingo varžybas. Į erdvius Ledo rūmus susirinko 64 vyrai ir 20 moterų iš Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos.

Turnyro atidaryme dalyvavo savivaldybės atstovai, kurie iš arčiau susipažino su šiuo populiarėjančiu žaidimu.
Ugnius Jankūnas tądien nugalėjo du Lietuvos rinktinės narius (T. Šakį bei G. Nagevičių), bet pusfinalyje pralaimėjo Aigarui Strėliui ir iškovojo trečią vietą. Pastarasis finale žaidė sėkmingai, tad pirmoji Elektrėnų taurė iškeliavo į Latviją. Antroji Lietuvos „strėlė“ mažeiiškis Arūnas Čiplys ir šiose varžybose liko antras.
Klubo prezidentas D. Matijoška spėjo atlikti daug organizacinių darbų, tačiau apmaudžiai (3:4) pralaimėjo latviui A. Ziemeliui ir į aštuntuką nepateko.
Merginų grupėje sėkmingiausiai turnyrą pradėjo Elektrėnų „Ąžuolyno“ pagrindinės mokyklos septintokė Karolina Andriulevičiūtė, kuri jau pirmame susitikime rezultatu 3:0 nugalėjo patyrusią Vilniaus „Legiono“ žaidėją V. Armalienę ir pogrupyje neužleido pozicijų. Atkrintamosiose varžybose Karolina turėjo pripažinti Vilniaus klubo „Apuokas“ žaidėjos R. Šereškovos pranašumą. Finale ši žaidėja pralaimėjo daugkartinei Lietuvos ir Baltijos turnyro nugalėtojai iš Jonavos K. Lušaitei.
Pirmoje dienos pusėje nesėkmingai žaidę ir į atkrintamąsias nepatekę smiginininkai tradiciškai kovėsi dėl puikių paguodos prizų. Jais džiaugėsi šiaulietis P. Jarmalavičius bei jonaviškė R. Vaikutienė.
Turnyro rėmėjų „Blikas“ fejerverkai vainikavo pergales ir praskaidrino pralaimėjusiųjų nuotaiką.
Smiginio klubas „Dublis“ už visokeriopą paramą nuoširdžiai dėkoja Elektrėnų savivaldybei, Sporto, turizmo ir pramogų centrui, Elektrėnų komunaliniam ūkiui.
Daugiau rezultatų galite sužinoti tinklalapyje www.dartsfedercija.lt.

nuotraukose: Po finalo: kairėje – K. Lušaitė, R. Šereškova. Paguodos turnyro laimėtojai R. Vaikutienė ir P. Jarmalavičius

Prizininkai U. Jankūnas, A. Čiplys, S. Vosylius (Šiaulių „Auksinė Strėlė“), Elektrėnų taurės nugalėtojas A. Strėlis iš Latvijos Priekulės klubo bei K. Vitkauskas (kairėje) su G. Kriščiūnu (dešinėje).

Asta Juknienė

 <- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų