Pirmąkart suorganizuotas Pilypukų žiemos krosas

Vasario 23 d. bėgimo entuziastas Ričards Kvedaravičus (kaip pats sako, latvis su lietuvio šaknimis) Pilypiškių gyvenvietėje, Violetos sodyboje (Vievio sen.), pirmąkart suorganizavo Pilypukų žiemos kroso varžybas.

Varžybose dalyvavo 38 bėgikai iš Elektrėnų, Vievio, Vilniaus, Kauno, Trakų bei kt. Pusę maratono (21,097 km) įveikė 26 vyrai ir 5 moterys, 500 m atstumą – 7 vaikučiai. Kai kurie suaugusieji išbandė savo jėgas ir estafetės rungtyje.
Vaikų grupėje nugalėjo Vilius Nenartavičius, antros ir trečios vietų prizininkais tapo Norbertas Kvedaravičus bei Vytautas Greinys. Savo jėgas išbandė ir Eglutė Greinytė, Elina Kvedaravičutė, Aurina Skinulytė bei Vėjūnė Totilaitė.
Tarp moterų geriausią pusės maratono rezultatą pasiekė Sada Bukšnienė, antra buvo Dovilė Noreikė, trečia – Renata Česnavičienė, ketvirta – Božena Gruzd, penkta – Miglė Mačionytė. Vyrų grupėje nugalėjo Aurimas Skinulis, II vietą užėmė Vidas Totilas, III vietą – Igoris Černikovas, IV vietą – Sigitas Vyšniauskas, V vietą – Linas Liktorius ir Kastytis Petkevičius.
Estafetės rungtyje pergalę šventė komanda „RCN miestas“ (Julius Važgėla ir Edgar Žigis), antrą vietą užėmė „RCN statybininkai“ (Arnoldas Žukovskis bei Bogdan Bockevič), trečią – „RCN kaimas“ (Denis Savickij ir Vytautas Gražys), ketvirtą – Dainora Masiulienė bei Marius Dijokas.
Varžybų organizatorius prizininkams įteikė savitus diplomus, originalius molinius medalius ir kt. prizus, taip pat pagerbė vyriausią dalyvį – septyniasdešimtmetį kaunietį Romualdą Limantą, pirmą kartą krosą bėgusį Marių Ruibį, daug padėjusius Violetą ir Romualdą Nenartavičius, Romualdą bei Valentiną Verbickus, Neringą Kvedaravičienę, Andrių Cicėną, trasą padėjusius žymėti J. Važgėlą, M. Mačionytę, teisėjavusį Artūrą Ševeliovą.
Kaip sakė R. Kvedaravičus, pagrindinis renginio tikslas buvo sukviesti bendraminčius pabendrauti ir turiningai praleisti laiką, propaguoti sveiką gyvenimo būdą. Žiemos krosą jis ketina organizuoti ir kitais metais.