Paskutinės šio sezono irklavimo varžybos

Spalio 18 d. Vilniuje, Žaliuosiuose ežeruose, vyko baidarių ir kanojų Žaliųjų ežerų regata. Į ją suvažiavo irkluotojai iš Rusijos (Kaliningradas), Trakų, Marijampolės, Visagino, Vilniaus ir Elektrėnų.

Elektrėnams atstovavo šeši „Ąžuolyno“ pagrindinės mokyklos moksleiviai: Gintarė Pališauskaitė, Artūras Golovač, Ugnius Zdanevičius, Rokas Steponavičius, Gytis Lekevičius ir Deividas Ingilerdas. Regatoje buvo varžomasi 200 metrų distancijoje vienvietėmis ir dvivietėmis baidarėmis bei kanojomis trijose amžiaus grupėse.

Puikiai varžybas pradėjo trylikamečių grupėje startavę kanojininkai: A. Golovač finišą kirto pirmas, R. Steponavičius – antras, G. Lekevičius – trečias. Šešiolikamečių grupėje U. Zdanevičius, irklavęs vienvietę kanoją, buvo antras. G. Pališauskaitė irklavo vienvietę baidarę bei dvivietę baidarę su vilniete G. Mažeikaite ir iškovojo sidabro medalius.
Tai buvo paskutinės šio sezono irklavimo varžybos. Dabar irkluotojai daugiau dėmesio skirs bendram fiziniam pasirengimui ruošdamiesi kitam irklavimo sezonui.
Nuotraukoje - Elektrėnų irkluotojai

Irklavimo treneris Ovidijus Manomaitis<- Grįžti į atgal