Paramos akcija „Bėgu „Ąžuolynui“

Gegužės pabaigoje „Ąžuolyno“ pagrindinėje mokykloje jau vienuoliktą kartą surengta savanoriška akcija „Bėgu „Ąžuolynui“.

Mokinius, jų tėvelius ir rėmėjus pasveikino mokyklos direktorė, informavusi, jog, visuotinio balsavimo duomenimis, kol kas daugiausia pritarimo sulaukė siūlymas už surinktus pinigus nupirkti suoliukus mokyklos kiemeliui, tačiau bus atsižvelgiama ir į kitus pasiūlymus. Visus smagiai nuteikė 5–6 klasių mergaičių ritminis šokis, 8b klasės merginų aerobikos programa, nuotaikingos 5b klasės mokinio Oresto ir 7e kl. kolektyvo dainos.
Netrukus gausus bėgikų būrys pasuko starto linijos link. Šiemet dėl praūžusios liūties bėgimo trasa, nors ir pakoreguota, nebuvo lengvai įveikiama, tačiau tai nė kiek nesumažino moksleivių entuziazmo – daugelis jų per valandą įveikė dvylika ir daugiau ratų. Iš viso nubėgti 6658 ratai, surinkta 6600 litų. Dalyviai, įveikę 18 ratų, buvo apdovanoti – bėgikams įteikti 245 medaliai. Daugiausiai ratų nubėgusioms 5c, 6b, 7a ir 8a klasėms įteiktos pereinamosios taurės. Penktokai kartu su auklėtojomis pelnė 67 medalius, šeštokai – 42, septintokai – 62, aštuntokai – 67, devintokai ir dešimtokai – 5. Akcijos medaliu taip pat pasipuošė mokyklos direktorė A. Skučienė ir mokytojas A. Dočkus.
Šiemet sulaukėme itin daug rėmėjų – net 18, iš jų daugiausiai ratų nubėgo Saulius Bauras (36), Benas Bulauka (32), Deividas Marcinkevičius (30), Simona Ladanauskaitė (26), Jovita Martišiūtė (24), Kęstas Paliokas (22), Karolis Janušauskas (22) ir kt. Dėkojame visiems dalyvavusiems tradiciniame paramos renginyje ir tikimės aktyvaus palaikymo kitąmet.

Nijolė Strasevičienė, kūno kultūros mokytoja<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų