Nauji „Dublio“ narių startai

Pirmą rugsėjo savaitgalį Elektrėnų ledo rūmai pasitiko naujo sezono Lietuvos ir Baltijos reitingo smiginio varžybų dalyvius.

Šiais metais Elektrėnų taurę iškovojo geriausias Lietuvos ir pasaulio (WDF) smiginio žaidėjas garliavietis D. Labanauskas, dažnai atvykstantis į Elektrėnus pasitreniruoti. Iš 55 vyrų geriausią rezultatą pasiekė D. Matijoška: jis ne tik iškovojo V vietą, bet ir spėjo atlikti daug organizacinių darbų. Moterų grupėje lyderės pozicijų neužleido jonaviškė K. Lušaitė, o mažesnės taurės iškeliavo į Latviją. A. Juknienei pavyko iškovoti vadinamojo paguodos turnyro prizą – „ledo lėkštę“. Mūsų klubo jaunimas užėmė visas prizines vietas: I v. – Ugnius Jankūnas, II v. – Dovydas Antanavičius, dvi trečias vietas pasidalijo Gabrielė Garbatavičiūtė ir Lukas Antanavičius, kurie labai džiaugėsi praktiškais Elektrėnų seniūno A. Šalkausko įsteigtais prizais.
Antrą turnyro dieną vyko porinės rungtys, kuriose nemažai medalių išsidalijo ir elektrėniškiai: II v. – U. Jankūnas (su M. Skarbaliumi), naujai susikūręs A. Juknienės ir A. Juknaitės duetas, finale pralaimėjęs kaunietėms, tenkinosi antra vieta, trečią vietą iškovojo „Versmės“ gimnazijos pora G. Garbatavičiūtė ir G. Kliokytė.
Kitą rugsėjo savaitgalį du mūsų klubo nariai atstovavo Lietuvos komandai Estijos Piarnu mieste (buvusioje Andropovo viloje) vykusiose Baltijos taurės (Baltic Cup) varžybose. U. Jankūnas ir A. Juknienė komandinėje ir porinėje rungtyse nusileido tik Rusijos „Russian Stars“ bei D. Britanijos komandoms ir pasipuošė bronzos medaliais. Lietuviai pasirodė geriausiai tarp visų Estijos ir Latvijos komandų, deja, liko be bendrakomandinės prizinės vietos, nusileidę švedų ir Rusijos „Two Capitals“ komandoms.
Praėjusį šeštadienį Vilniuje ilgai prisimins klubo narys S. Andriulevičius: Lietuvos ir Baltijos reitingo turnyre „Pelėda-2015“ Saulius pasiekė pusfinalį, lemiamame lege nugalėjęs rinktinės narį G. Tumėną, ir tarp 50 vyrų užsitikrino trečią vietą. Tradicinis finalas tarp D. Labanausko ir A. Čiplio prilygo pasaulio smiginio profesionalų dvikovai.
Spalio mėnesį Turkijoje vyks Pasaulio smiginio federacijos (WDF) taurės čempionatas, kuriame Lietuvos komandai atstovaus ir elektrėniškė A. Juknienė. U. Jankūnas jau ruošiasi Anglijoje vyksiančiam „Winmau Masters“ jaunimo turnyrui.

Smiginio klubo „Dublis“ informacija<- Grįžti į atgal