Sportas

2014 m. rugsėjo 8 d.

Rugpjūčio 30-31dienomis Šiauliuose vyko 10-oji jubiliejinė tarptautinė Talkšos baidarių ir kanojų irklavimo regata.

2014 m. rugsėjo 8 d.

Rugpjūčio 29 d. Elektrėnuose pirmą kartą surengta akcija "Kritinė masė“. Tai visame pasaulyje populiarus renginys, kurio metu žmonės su dviračiais ir savaeigiu transportu važinėjasi miestų gatvėmis, siekdami parodyti, kad yra visateisiai eismo dalyviai. "Kritinė masė“ vyksta kiekvieno mėnesio paskutinį penktadienį.

2014 m. rugsėjo 8 d.

Rugpjūčio 28 d. Elektrėnų savivaldybės sporto mokyklos ekstremalaus sporto parke (prie universalios dirbtinės dangos aikštelės), dviračių tako ruože Elektrėnų "Ažuolyno“ mokykla-Elektrėnų sporto mokykla ir ant rampos vyko riedučių, riedlenčių ir BMX dviračių varžybos "Aš ekstremalus“.

2014 m. rugsėjo 5 d.

Elektrėnų smiginio mėgėjai ir vasarą treniravosi, surengė turnyrą vietiniams žaidėjams ir svečiams iš Kauno, Trakų, Jonavos ir kitų klubų. Po dešimties susitikimų daugiausia taškų surinko jauniausias "Dublio“ klubo žaidėjas Ugnius Jankūnas. Jo pasiekimai teikia didelių vilčių: vaikinas daugiausia uždarė į "bulių“, surinko daugiausia maksimumų (180) bei sužaidė trumpiausių legų, prilygstančių pasaulinio lygio profesionalams. Antrą vietą vyrų grupėje iškovojo Donatas Ma

...
2014 m. rugsėjo 1 d.

Jau kelinti metai iš eilės pirmą rugpjūčio savaitę Elektrėnų sporto mokyklos rankininkai, treniruojami sporto mokytojos-rankinio trenerės Birutės Vaišnienės, ilsėjosi vasaros sporto ir poilsio stovykloje Palangoje.

2014 m. rugpjūčio 31 d.

Rugpjūčio 23 d. elektrėniečiai varžėsi Jonavoje vykusiame Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių II etape, kurį asociacija "Sportas visiems“ organizavo kartu su savivaldybėmis. Elektrėniečiai taip pat dalyvavo Jonavoje vykusiame šaškių turnyre, skirtame Baltijos kelio 25 metų sukakčiai paminėti.

2014 m. rugpjūčio 29 d.

Elektrėnų "Energijos“ ledo ritulininkai pradeda dar vieną sezoną. Nuo 1977 metų gyvuojantis ledo ritulio klubas yra seniausias ir tituluočiausias šalyje, o naujajame 2014-2015 metų sezone vėl varžysis Baltarusijos "Vyšaja lyga“ atvirosiose pirmenybėse.

2014 m. rugpjūčio 28 d.

Rugpjūčio 22 d. buvo surengtas bėgimas maršrutu Elektrėnai-Vievis-Trakai, skirtas Juodojo kaspino dienai paminėti. Kaip ir ankstesniais metais, vienas iš šio renginio iniciatorių - savivaldybėje žinomas neįgalus sportininkas Saulius Bauras.

2014 m. rugpjūčio 26 d.

Rugpjūčio 16-ąją Elektrėnų buriuotojų klubas "Paseidonas“, VšĮ "Nacionalinė buriavimo akademija“ (Vilnius/Elektrėnai) bei mūsų savivaldybė surengė atvirą klubinę regatą "Elektrėnų vėjas“, skirtą Leono Valinevičiaus 25-ųjų mirties metinių sukakčiai paminėti.

2014 m. rugpjūčio 26 d.

Sportinių šokių klubo "Žiburėliai“ šokėjai ir vasarą nepamiršo šokio - šiek tiek pailsėję birželį, liepą ir rugpjūtį jie praleido sportinių šokių stovyklose.

2014 m. rugpjūčio 21 d.

Rugpjūčio 16 d. VšĮ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centras surengė mišraus dvejeto paplūdimio tinklinio turnyrą.

2014 m. rugpjūčio 14 d.

Liepos mėnesį Lietuvoje atsirado "Žalgirio“ ledo ritulio klubas. Šis klubas buvo sukurtas "HC Balticos“ pagrindu ir rungtyniaus Rusijos jaunimo ledo ritulio B lygoje - MHL B.

2014 m. rugpjūčio 14 d.

Rugpjūčio 9 d.vyko atviros Plungės baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybės.

2014 m. rugpjūčio 8 d.

Rugpjūčio 2-3 d. Elektrėnų savivaldybės sporto, turizmo ir pramogų centre vyko Lietuvos veteranų paprastųjų šaškių čempionatas.

2014 m. rugpjūčio 1 d.
Vokietijoje, Sindelfingeno mieste, vyko šių metų suaugusiųjų Europos dziudo taurės varžybos.