Metų pasiekimas – treti Lietuvoje

Pasibaigus 2015 m. Elektrėnų smiginio klubas „Dublis“ apibendrino sezono pasiekimus.

Dar visai jaunas pagal patirtį klubas su 1076 taškais Lietuvos reitinge pakilo į 3-ią vietą. Tarp daugiau nei 100 vyrų aukščiausią – 8-ą vietą užima U. Jankūnas, o antrame dešimtuke elektrėniečių net keturi: S. Andriulevičius (11 v.), B. Paulauskas (12 v.), D. Matijoška (13 v.), G. Trakimavičius (19 v.). Moterų grupėje ketvirtą poziciją šalies reitinge išlaikė A. Juknienė (171 tšk.), o penktoje visus metus stabiliai laikėsi „Versmės“ gimnazijos moksleivė G. Garbatavičiūtė (121 tšk.). Žaisdamos poroje jos iškovojo 3-ią bendraklubinę vietą Lietuvoje. Vyrų komanda liko 4-a. Lietuvos ir Baltijos reitingo varžybose dalyvavusios G. Kliokytė („Versmės“ gimn.) bei K. Andriulevičiūtė (,,Ąžuolyno“ mokykla) klubui pelnė 80 taškų.
Tradiciškai svarbiausiame Lietuvos smiginio čempionate mūsų klubo žaidėjai buvo rimti varžovai net labiau patyrusiems šios sporto šakos žaidėjams: S. Andriulevičius iškovojo 5-ą vietą individualioje rungtyje, o su likusiais vyrų komandos nariais (D. Matijoška, B. Paulausku, U. Jankūnu) pasipuošė bronziniais medaliais. K. Andriulevičiūtė kartu su kauniete V. Povilaitiene taip pat dukart (porinėje ir komandinėje rungtyse) pelnė bronzą, A. Juknienė su A. Juknaite – atitinkamai 2-ą ir 1-ą vietas.
Mūsų jaunieji smiginio žaidėjai neturėjo sau lygių Lietuvoje. Jie išsidalijo visus medalių komplektus: U. Jankūnas – pirmas, Dovydas Antanavičius – antras, jo jaunesnis brolis Lukas ir G. Garbatavičiūtė – treti.
Klubo nariai nemažą savo laisvalaikio dalį praleidžia prie taikinių namuose, kartą per savaitę treniruojasi Elektrėnų sporto centre, kuriame klubui skirtos patalpos tampa ankštokos, nes narių vis daugėja. Neretai pas mus apsilanko ir D. Labanauskas iš Kauno klubo, kurį WDF (Pasaulio smiginio federacija) paskelbė geriausiu 2015 metų žaidėju – jo dėka Lietuvos vardas skamba vis dažniau, o elektrėniečiai turi galimybę pasisemti patirties.
Esame tikri, kad Elektrėnų sporto centro bei savivaldybės administracijos skiriamas dėmesys ir finansinė parama Lietuvoje ne tokiai populiariai sporto šakai duoda rezultatų – mes reprezentuojame savo miestą ne tik šalyje, bet ir už jos ribų.

D. Matijoška, Smiginio klubo „Dublis“ prezidentas<- Grįžti į atgal