Merginų tinklinio turnyras „Ruduo-2014“

Lapkričio mėn. Vievio gimnazijoje vyko merginų tinklinio turnyras „Ruduo-2014“.

Varžybas kasmet organizuoja kūno kultūros mokytoja Zita Narkeliūnaitė. Pagrindinis tikslas – tobulinti tinklinio žaidimo meistriškumą ir plėsti draugiškus ryšius su kitomis gimnazijomis.
Turnyre dalyvavo aštuonios komandos iš Elektrėnų, Vievio, Kruonio, Kaišiadorių, Trakų, visos jos žaidė po ketverias rungtynes. Į finalą pateko keturios komandos. Įpusėjus turnyrui, paaiškėjo, kad dėl prizinių vietų kovos Vievio gimnazijos, Senųjų Trakų pagrindinės mokyklos ir Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos tinklininkės.
I vietą iškovojo Vievio gimnazijos pirmoji komanda, II vietą užėmė taip pat šauniai žaidusi Vievio gimnazijos antroji komanda, III – Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos komanda, IV – Senųjų Trakų pagrindinės mokyklos komanda. Džiugu, kad šiais metais geriausios žaidėjos prizą laimėjo Vievio gimnazijos 7a kl. moksleivė G. Davidavičiūtė. Varžybų nugalėtojoms buvo įteikti medaliai, taurės ir padėkos. Verslininkas Edvinas Virpša kiekvienai komandai įteikė po šakotį. Mokytoja Z. Narkeliūnaitė teigė, kad nors turnyras vadinasi „Ruduo-2014“, tačiau gyvenimas nelaukia ir bėga į priekį, pažerdamas snaigių, o ne auksaspalvių lapų. Tai ženklas, kad nereikia sustoti, reikia judėti pirmyn, džiaugtis gyvenimu, rasti minutėlę laiko pasportuoti, gerinti sveikatą, susitikti ir pabendrauti su draugais. Vievio gimnazijos komandos žaidėjos nuoširdžiai džiaugėsi savo pergale, o graži finalo kova vainikavo visą turnyrą.
Dėkojame gimnazijos direktoriui Gintarui Dobilaičiui, UAB „Jotvidanė“ vadovui Edvinui Virpšai, VšĮ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centrui, Elektrėnų ŠPC bei aistruoliams už visų komandų palaikymą, padėkas, diplomus ir saldžias dovanas.

Vievio gimnazijos žurnalistų būrelio nariai ir jų vadovė Renata Kisnierienė<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų