Mažoji antrokų olimpiada

Saulėtą rugsėjo dieną Elektrėnų pradinės mokyklos antrų klasių mokiniai kartu su mokytojomis Aušra Cibulskiene, Ingrida Mačionyte, Rima Gerviene ir Giedre Blažoniene skubėjo į naujai įrengtą miesto paplūdimį.

Paplūdimyje vyko sportinės varžybos – mažoji antrokų olimpiada. Visi norintys galėjo dalyvauti keturiose rungtyse: vieni bėgo, mėtė kamuoliuką, šoko iš vietos į tolį, šokinėjo per šokdynę, kiti palaikė savo klasės draugus, kad jiems sektųsi. Mažieji sportininkai ir jų palaikymo komandos buvo laimingi. Kiekviena klasė gavo po diplomą, o geriausiai pasirodę mokiniai – asmenines padėkas.
Pradinukai kartu su mokytojomis stengiasi naudotis visomis Elektrėnų miesto erdvėmis, kol leidžia oro sąlygos, ir labai tiki, kad šalia mokyklos greitai atsiras nauja sporto salė, o kieme bus įrengta sporto aikštelė. Norime sportuoti! Todėl esame dėkingi VšĮ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centro direktoriui Kęstui Vitkauskui už suteiktą galimybę mokyklos sporto būrelio vaikams naudotis centro sporto sale, dalyvauti įvairiuose sporto projektuose ir vaikų tėvams, kurie neabejingi sportui bei vaikų sveikatos stiprinimui.
Mokykla nuolat stiprina bendradarbiavimą ir bendravimą su tėvais, kitais socialiniais partneriais ir siekia įgyvendinti vieną iš savo strateginių tikslų – formuoti sveikos gyvensenos įgūdžius.

Sveikam kūne – sveika siela!

Direktorė Virginija Stanislovaitienė<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų