LMMKL Mažoji taurė – beižioniškių rankose

Beižionių SK „Gijos“ (Elektrėnų sav.) krepšininkai tapo pirmąkart organizuojamos LMMKL Mažosios taurės laimėtojais.

Finale, kuris vyko Birštone, beižioniškiai Birštono „Birštonui“ (Birštono sav.) nepaliko jokių vilčių ir triumfavo įveikę varžovus rezultatu 97:76. Pirmuosius taškus šiose rungtynėse tritaškiu pelnė birštoniškiai, tačiau tai ir buvo vienintelis kartas, kai aikštelės šeimininkai pirmavo. Beižionių krepšininkai žaidė kokybiškai, taikliai atakavo iš visų pozicijų ir varžovams buvo tiesiog neįkandamas riešutas.
Pietryčių Lietuvos grupėje Beižionių SK „Gija“ turėjo nugalėti Žiežmarių, Kruonio, Rumšiškių, Rūdiškių, Semeliškių komandas. Po to prasidėjo atkrintamosios krepšinio rungtynės su kitų Lietuvos miestelių komandomis. Elektrėnų savivaldybės Beižionių gyvenvietę aplankė komandos iš Kėdainių, Šiaulių, Panevėžio, Anykščių. Beižioniečiams teko jas priimti bei patiems pabuvoti svečiuose.
Stebėti rungtynių susirinkdavo jaunimas, moksleiviai, globos namų auklėtiniai, pertraukų metu vykdavo kamuolio pataikymo į krepšį iš aikštės vidurio konkursas.
Beižionių komanda sulaukė rėmėjų pagalbos. Dalį startinio mokesčio padengė įmonės „Actas“ vadovas Aloyzas Ubys ir įmonės „Inprojektas“ vadovas Arminas Petrauskas. Krepšininkai po rungtynių namie buvo vaišinami ūkininkų sriuba. Prizus įsigyti padėjo Vidmantas Kozėlla ir Danguolė Jalinskienė. Beižionių bendruomenė už žaidimą „Gijos“ komandoje dėkinga elektrėniečiams Mariui Radvilai, Visvaldui Ašmenai, Karoliui Jovaišai. Visus organizacinius darbus puikiai atliko „Gijos“ žaidėjai Dainius Palčiauskas ir Ramūnas Žilionis. Teisėjams talkino sekretoriatas – Edmundas Ališauskas ir Eglė Palčiauskaitė.

Beižionių bendruomenė<- Grįžti į atgal