Lietuvos ledo ritulio rinktinė tęsia pasiruošimą pasaulio ledo ritulio čempionatui Lietuvoje

Po dviejų draugiškų rungtynių Estijoje, kur pasidalinta po pergalę su vietos komanda 3:1 ir 5:7, lietuviai visą savaitę pluša Elektrėnų ledo rūmuose.

Prie komandos jau prisijungė Mantas Armalis, rytoj turėtų pasirodyti ir iš JAV parskrendantis Pijus Rulevičius.
Su komanda ir toliau pilnai treniruotis negali piršto traumą gavęs Aivaras Bendžius, pas klubo medikus Vokietijon išvyko dėl leidimo žaisti rinktinėje Nerijus Ališauskas.
Ateinantį pirmadienį bus pradėtos procedūros su NHL lyga dėl Dainiaus Zubraus žaidimo rinktinėje. Pagal NHL taisykles anksčiau kreiptis į lygą draudžiama, tad laukiama, kol baigsis reguliarusis čempionatas.
Ekipa ir toliau dirba puikios nuotaikos, žaidėjai nuolat pabrėžia, jog svarbiausia komandinė dvasia ir stiprybė.
Lietuvos rinktinė ateinantį pirmadienį ir antradienį sužais dar dvejas draugiškas rungtynes, šįkart su kaimyninės Baltarusijos klubu. Lietuvių varžovais bus Žlobino „Metalurgo“ komanda, Baltarusijos čempionate užėmusi ketvirtąją vietą.
Pirmadienį rungtynės įvyks 20.00 val. Elektrėnų ledo rūmuose, ten pat antradienį 13.00 val. komandos susitiks dar kartą.
Vaikams iki 6 metų, su vaikų bet kokiais ledo ritulio marškinėliais – įėjimas nemokamas, moksleiviams ir studentams – 50 procentų nuolaida. Bilieto kaina į abejas rungtynes – 10 litų.

NLRL atstovas spaudai Vaclovas Gedvilas<- Grįžti į atgal