Lietuvos čempionate – 6 medaliai

Kovo 25–26 d. Kaune vyko atviras U-23 Lietuvos čempionatas, kuriame dalyvavo svečiai iš Latvijos ir pajėgiausi Lietuvos imtynininkai.

Pirmą varžybų dieną berniukai ir mergaitės kovėsi septyniose svorio kategorijose. Tris aukso medalius laimėjo elektrėniečiai Kęstutis Vitkauskas (sv. kat. iki 73 kg), Inesa Jurčenko (sv. kat. iki 70 kg) ir Justina Kmieliauskaitė (sv. kat. daugiau nei 78 kg). Antrą varžybų dieną sportininkai taip pat kovojo septyniose svorio kategorijose. Pirma skinti pergales pradėjo Džestina Kutkaitė, kuri svorio kategorijoje iki 57 kg užėmė antrą vietą, tik per pratęsimą finalinėje kovoje nežymiai nusileidusi Kauno atstovei. Antanas Kmieliauskas svorio kategorijoje iki 90 kg taip pat iškovojo antrą vietą. Eividas Żemaitaitis svorio kategorijoje iki 81 kg buvo trečias. Bendroje iškovotų medalių įskaitoje Elektrėnų sportininkai užėmė pirmą vietą.
Sveikiname sportininkus ir jų trenerius, džiaugiamės, kad yra į ką lygiuotis jaunesnei imtynininkų kartai.