Kovo 11-ajai – smagi aerobikos šventė

„Ąžuolyno“ pagrindinės mokyklos moksleiviai Lietuvai svarbias datas pažymi originaliai: Vasario 16-osios proga čia vyksta chorų šventė, Kovo 11-ąją pasitinkame aerobikos švente.

Kovo 10 d. surengtoje sportinės aerobikos šventėje pasirodė 7–8 klasių merginos. Pasirodymams ruoštasi visą mėnesį: buvo kuriamos originalios kompozicijos, renkama muzika, tobulinami judesiai, daug ir ilgai repetuojama. Be to, reikėjo pasirinkti atitinkamą sportinę aprangą, labiausiai atitinkančią kompozicijos stilių.
Kovo 11-ajai skirta šventė vyko sausakimšoje sporto salėje. Įnešus Lietuvos valstybės ir mokyklos vėliavas, sugiedota „Tautiška giesmė“, moksleivius ir svečius šventės proga pasveikino direktorės pavaduotoja ugdymui Odeta Kanapkienė. Aerobikos šventę organizavo ir vedė kūno kultūros mokytojai Nijolė Strasevičienė ir Rimvydas Kučinskas.
Merginų pasirodymus stebėjo ne tik gausiai susirinkę žiūrovai, palydėdavę jas plojimais, bet ir vertinimo komisija. Komisijos nariai vertino programos originalumą, sudėtingumą, atlikimo techniką, artistiškumą, bendrą pasirodymo kultūrą.
Visi kolektyvai buvo apdovanoti saldžiais prizais ir padėkos raštais. Padėką ir prizą taip pat pelnė penktokės, kurios pertraukos metu pašoko savo energingą šokį.

Nijolė Strasevičienė<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų