Komanda, verta pasigėrėjimo

Dvejos rungtynės – keturi taškai. Tokį kraitį, rungtyniaudama su absoliučiu lygos lyderiu „Rossoš" klubu, susikrovė Vilniaus „Žalgirio" komanda. Vakar įspūdingą pergalę iškovoję vilniečiai, šiandien varžovams nusileido tik po baudinių. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi 4:4.

Ši sėkminga dviejų rungtynių serija ne tik sugrąžino „Žalgirį" į ketvirtą poziciją, tačiau ir itin sustiprino galimą kovą dėl trečios vietos Vakarų konferencijoje. „Rossoš", savo ruožtu, pagal prarastus taškus jau nebelenkia antroje vietoje įsitaisiusios Jaroslavlio „Loko-Junior" ekipos.
Rungtynės Rossoše vilniečiams prasidėjo labai nesėkmingai. Vos po dviejų minučių kovos, į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai. Dar vieną įvartį pelnė rezultatyviausias šios ekipos puolėjas Danilas Akinšinas bei dar rezultatyvų perdavimą atliko lygos lyderis pagal surinktus taškus – Sergėjus Ivanovas. Tai buvo jo penktas rezultatyvus perdavimas per ketverias tarpusavio rungtynes su žalgiriečiais.
Atsigavę po nokdauno, Vilniaus ekipos ritulininkai išlygino rezultatą, tačiau netrukus vėl buvo atsiliekančiųjų vaidmenyje. Įvartį pelnė jau minėtas S. Ivanovas.
Tarsi, pirmojo kėlinio pabaigos pakartojimas įvyko antrojo kėlinio viduryje, kai „Žalgiris" rezultatą išlygino, o po minutės praleido dar vieną įvartį į savo vartus.
Trečiojo kėlinio pradžia atrodė, kad palaidos intrigą, kai „Rossoš" įgijo dviejų įvarčių pranašumą, tačiau tuo metu tvirtą charakterį pademonstravę žalgiriečiai po Iljos Četvertako įvarčio, atsilikimą sušvelnino, o kiek vėliau, išnaudoję kiekybinį pranašumą, rezultatą išlygino.
Iki pratęsimo pabaigos, „Žalgiris" net keturis kartus žaidė mažumoje, tačiau „Rossoš" pergalingo įvarčio pelnyti nesugebėjo.
Baudinių metu, Aleksėjus Pyrinas buvo tikslus, tačiau Artjomas Dašutinas bei Vladislavas Nikulinas savo galimybėmis nepasinaudojo. „Rossoš" į tai atsakė dviem taikliais smūgiais.
Kitas rungtynes vasario 4 dieną, „Žalgiris" savo aikštėje žais su keturioliktą poziciją užimančiu Maskvos srities „Kristall El" klubu.
Statistika:
„Rossoš" – „Žalgiris" 5:4 (po bulitų). Įvarčiai: D. Akinšinas, S. Ivanovas, R. Gorbačiovas, A. Beloziorovas („Rossoš"); V. Mustafajevas, N. Kobanovas, I. Četvertakas, V. Denisovas.

hczalgiris.eu<- Grįžti į atgal