Į Elektrėnus parvežti 9 medaliai

Spalio 19 d. Šakiuose vyko atviros tarptautinės moksleivių dziudo pirmenybės.

U-9 amžiaus grupėje Girius Kulevičius (sv. kat iki 30 kg), finale pralaimėjęs varžovui iš Vilniaus, iškovojo II vietą. Nojus Basevičius (sv. kat. iki 42 kg) taip pat užėmė II vietą.
U-11 amžiaus grupėje Martynas Kalinauskas (sv. kat. iki 38 kg), kovoje dėl trečios vietos įveikęs Elektrėnų sporto mokyklos atstovą Marką Matkevičių, užėmė III vietą. Arnas Lazoraitis (sv. kat. iki 46 kg) taip pat iškovojo III vietą. Artūras Česonis (sv. kat. iki 55 kg), pralaimėjęs tik vieną kovą, užėmė II vietą.
U-16 amžiaus merginų grupėje Elektrėnų sporto mokyklai atstovavo Justina Kmieliauskaitė, kuri (sv. kat. +63 kg) iškovojo III vietą.
U-14 amžiaus grupėje Rokas Kardokas (sv. kat. iki 55 kg), nugalėjęs visus varžovus, užėmė I vietą ir pelnė aukso medalį. Denis Bunin (sv. kat. iki 60 kg) taip pat pasipuošė aukso medaliu. Bronzos medalį iškovojo Džeraldas Lazoraitis (sv. kat. iki 42 kg).