Garbingos „Versmės“ gimnazijos sportininkų kovos

Spalio 4–5 dienomis vyko Kaišiadorių taurės „Legas“ smiginio turnyras, skirtas mokytojui Povilui Teišerskiui atminti.

Varžybose dalyvavo smiginio žaidėjai profesionalai ir mėgėjai iš visų Baltijos šalių. Kartu su jais varžėsi ir trys „Versmės“ gimnazijos atstovai: Gabrielė Garbatavičiūtė, Greta Kliokytė ir Dovydas Antanavičius (2a kl.)
„Mes esame patenkinti, kad galėjome dalyvauti varžybose. Aišku, visada norisi laimėti aukščiausią apdovanojimą, bet ir pralaimėjimai yra svarbūs, nes skatina tobulėti“, – kalbėjo jaunuoliai.
Džiaugiamės, kad Dovydas Antanavičius pusfinalyje rezultatu 3:1 nugalėjo aukščiausią vietą Lietuvos reitinge užimantį Roką Aniulį (Kauno Dariaus ir Girėno gimnazija) ir pateko į finalą. Deja, čia Dovydui pritrūko sėkmės ir jis rezultatu 0:3 pralaimėjo daugkartiniam šios rungties čempionui Ugniui Jankūnui (Žiežmarių gimnazija). Mūsų merginos pasirodė irgi puikiai: Greta Kliokytė užėmė 3-iąją vietą, o Gabrielė Garbatavičiūtė finale rezultatu 1:3 nusileido Lietuvos reitinge 1-ąją vietą užimančiai Kornelijai Luškaitei (Jonavos Senamiesčio gimnazija).
Didžiuojamės sportininkais, kurie laisvalaikį skyrė sportinėms kovoms ir garsino mūsų gimnaziją.