FK „Vievio žiedas“ – turnyro čempionas

Kaip anksčiau minėjome, spalio 11 d. „JOMA“ mini futbolo taurės turnyro finale susitiko „Vievio žiedas“ ir „Olimpija“. Vieviečiai, nugalėję vilniečius rezultatu 10:1, tapo čempionais.

Gegužės mėnesį prasidėjusiose varžybose, kuriose savo jėgas išbandė 16 Vilniaus regiono komandų, žaidė vartininkai Kęstutis Blužas ir Edvinas Dubavičius, gynėjai Andžej Baranovskij, Nerijus Dambrauskas, Dmitrij Krupovič bei Mantas Marcinkevičius, saugai Vytautas Apanavičius, Deividas Barysas, Romas Kurec, Arminas Levickas, Audrius Plytnikas, puolėjai Artūras Kupčinskas ir Justinas Zagurskas.
Nė vienų rungtynių nepralaimėjusio „Vievio žiedo“ vadovas Ruslanas Ščerba papasakojo, kad pirmasis kėlinys, pasibaigęs rezultatu 2:0 (įvarčius įmušė A. Baranovskij ir J. Zagurskas), buvo sunkus bei nervingas. „Olimpiją“ pavyko palaužti tik įpusėjus antram kėliniui. Ypač pasižymėjo po tris kartus kamuolį į varžovų vartus įvarę A. Kupčinskas, J. Zagurskas ir A. Plytnikas.
Apdovanojimo ceremonijoje organizatoriai nugalėtojams įteikė didžiulę taurę bei „JOMA“ piniginį čekį. Geriausiu turnyro puolėju pripažintas J. Zagurskas, naudingiausiu žaidėju – A. Kupčinskas, rezultatyviausiu – vilnietis Martynas Rašinskas (FK „El Dorado“). Visi trys buvo pakviesti kandidatais į Lietuvos mėgėjų mini futbolo (6x6) rinktinę, kuri lapkričio 23–27 dienomis Izraelio kurortiniame mieste Eilat vyksiančioje futbolo šventėje atstovaus mūsų šaliai.
R. Ščerba informavo, kad nugalėtojai jau baigė lauko futbolo sezoną, lapkritį jie startuos salės futbolo I lygos Vilniaus regiono pirmenybėse. Šįmet II lygoje „Vievio žiedui“ atstovaus kita futbolininkų komanda.
FK „Vievio žiedas-senjorai“ spalio 25 d. klubo „Divenda“ aikštyne (Kaišiadorių r.) žais paskutines  sostinės regiono senjorų futbolo pirmenybių „Lyga 45+“ panašaus sezono 8x8 rungtynes.
R. Ščerba pasidžiaugė šių metų turnyrų rezultatais ir padėkojo ištikimiausiems sirgaliams, spalio 11-ąją važiavusiems į Vilniaus „Fanų“ stadioną palaikyti saviškių.