Europos čempionate – keturi medaliai

Lapkričio 20–23 d. Vilniuje, „Eikinstos“ sporto centre, vyko Europos mėgėjų K-1 čempionatas, kuriame dalyvavo ir keturi elektrėniškiai: Dainius Balčiūnas, Visvaldas Čiulada, Dovidas Šulga ir Elvinas Kepežinskas.

ESSM/„Pantera“ auklėtiniams šis čempionatas buvo itin sėkmingas. Dainius Balčiūnas 17-18 metų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 70 kg, Visvaldas Čiulada 15-16 metų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 54 kg, ir Elvinas Kepežinskas 13-14 metų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 42 kg, tik pusfinalio kovose pralaimėjo savo varžovams ir iškovojo trečias vietas.
Dovidas Šulga 13-14 metų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje +70 kg, finalinėje kovoje taškais nugalėjo sportininką iš Estijos ir iškovojo I vietą.
Sveikiname sportininkus, pasiekusius puikių rezultatų.

Nuotraukoje iš kairės – Visvaldas Čiulada, Dovidas Šulga, Elvinas Kepežinskas, Dainius Balčiūnas