Elektrėnų rankininkai – varžybų įkarštyje

Spalio pradžioje jaunieji Elektrėnų savivaldybės sporto mokyklos rankininkai, vadovaujami sporto mokytojos-trenerės Birutės Vaišnienės, pradėjo varžybų sezoną 2014–2015 metų Lietuvos jaunimo, jaunių, jaunučių, vaikų čempionate.

Berniukų komanda atstovauja vaikinų U-19 iš Diviziono pogrupyje. Vaikinams teks susitikti aikštelėje su Varėnos SM, Zarasų SC, Alytaus SM, Pasvalio SM, Molėtų SM rankininkais. Pirmosios rungtynės jau sužaistos Elektrėnuose su Zarasų SM komanda. Mergaitės atstovauja U-14 pogrupyje. Pirmasis susitikimas su Klaipėdos „Vėsulo“ SC komanda vyks Elektrėnuose lapkričio mėn. Palinkėkime jauniesiems rankininkams sportinės ištvermės ir gerų startų!
Varžybų sezoną taip pat pradėjo Elektrėnų „RK - Energija - ESSM“ vyrų komanda. Džiaugiamės, kad sporto mokyklą palikę mokiniai nepamiršta savo miesto ir toliau gina jo garbę žaisdami rankinį. Padėkos žodžius tariame „RK - Energija - ESSM“ klubo prezidentui Kęstučiui Jasukaičiui. Tik jo didelių pastangų dėka susibūrė ši komanda. Kęstutis Jasukaitis – šios komandos rėmėjas ir vadovas.
Komandą treniruoja vyr. trenerė Birutė Vaišnienė ir treneris Andrejus Afoninas.
2014–2015 m. Lietuvos vyrų rankinio 1-osios lygos čempionate jau sužaistos dvejos rungtynės. Kol kas aukštų rezultatų nepavyko pasiekti, tačiau ateityje dar daug laukia susitikimų. Manome, kad mūsų vyrai šiame čempionate pasieks neblogų rezultatų. Linkime jiems sėkmės!

Sporto mokytoja-trenerė Birutė Vaišnienė<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų