Elektrėnų kalnų ir lygumų slidininkai „Žalgiriadoje“

Į pamėgtą Ignalinos slidinėjimo trasą sportininkus sukvietė Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ žaidynės. Šiais metais jose dalyvavo kalnų, lygumų slidininkai ir orientacininkai.

Žaidynėse daugiausia pelnyta bronzos medalių, todėl pasivadinome „bronzine“ komanda, kuri atspari lietui, vėjui, sniego trūkumui.
Kalnų slidininkai, kaip įprastai, pelnė 3 bronzos ir sidabro medalius.
Vyrų grupėje abi dienas džiugino Simonas Masalskis, kuris po stuburo operacijos atgauna sportinę formą ir rungiasi vienoje grupėje su gerokai jaunesniais dalyviais. Amžiaus grupėje nuo 20 iki 40 metų slalomo milžino rungtyje jis laimėjo bronzos medalį, o slalomo rungtyje savo amžiaus grupėje ir bendroje įskaitoje pelnė sidabro medalį.
Moterų grupėje Birutė Gečiauskienė ir Anita Endriukaitytė slalomo rungtyje iškovojo bronzos medalius.
Lygumų slidininkai pirmą dieną kovojo asmeninėse, o antrą – estafečių varžybose, į kurias susirinko 10 suaugusiųjų ir 4 jaunimo komandos.
Kaip ir praėjusiais metais, mūsų lygumų slidininkams varžybos buvo labai sėkmingos – aukso medaliais pasipuošė 2 slidininkai: 5 km rungtyje juos pelnė Simona Saiminikaitė ir Mindaugas Dinda. Kiti 5 komandos nariai pasipuošė bronzos medaliais: 10 km rungtyje – Simonas Narvydas, 5 km – Žilvinas Rinkevičius, 3 km –Vilma Paškevičienė, Roma Ramanauskienė, Vilma Narkauskienė.
Estafečių lenktynėse lyderiais tapo trasų šeimininkai – Ignalinos slidininkai.
Estafetėse dalyvavo dvi elektrėniečių komandos: dvi moterys – po 3 km ir du vyrai – po 5 km. Trasoje užtrukę 46.39 min., jie buvo penkti, nuo prizininkų atsiliko vos 2 min.
Kalnų ir lygumų slidininkų „bronzinė“ komanda nuoširdžiai dėkoja Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centro direktoriui p. Kęstui Vitkauskui ir visam administraciniam personalui už aprūpinimą transportu, nakvyne ir kt.
Gerumas – tai neabejingumas. Juk nesavanaudiška tarnystė yra visų mūsų mokestis už gyvenimą šioje nuostabioje aplinkoje. Svarbiausia – graži „žalgiriečių“ šventė, puikios trasos, susitikimas su senais pažįstamais, draugais, o kai nuotaika puiki, tuomet ir rezultatai geresni.