Elektrėnų „Dublis“ išlaikė pozicijas

Praėjęs savaitgalis buvo įtemptas Lietuvos darts (smiginio) sporto federacijos licencijuotiems dalyviams, kurie susirinko Šiauliuose kovoti dėl LDSF taurės.

Asmeninėje rungtyje varžėsi 73 vyrai ir 25 moterys. Vyrai buvo suskirstyti į 16 pogrupių, moterys – į 4 pogrupius. Buvo žaidžiama grupėse 2 minusų sistema, iš pogrupio po du geriausius žaidėjus pateko į atkrintamąsias. Vėliau vyko porinės varžybos, ir svarbiausios kovos tarp 16 vyrų ir 11 moterų komandų užvirė tik kitą dieną.
Elektrėnų klubui atstovavo visi devyniolika licencijuotų žaidėjų. Pirmą dieną daugiausiai emocijų patyrė Gabrielė Garbatavičiūtė ir Greta Kliokytė, žaidusios poroje. Jos pirmose kovose eliminavo bene labiausiai patyrusias varžoves ir finale vieno lego skirtumu nusileido jonaviškėms. Komandinėje rungtyje „Dublio“ atstovės vėl tik per plauką liko be finalo – iškovota trečia vieta leido susigrąžinti praėjusių metų komandinę poziciją.
Vyrų asmeninėje įskaitoje aukščiausią vietą iškovojo B. Paulauskas, patekęs į aštuntuką.
Po mėnesio startuos „Lithuania Open-2014“ varžybos, todėl vėl reikia įtemptai treniruotis. Puikų žaidimą demonstruoja kaunietis D. Labanauskas, pakilęs į Pasaulio darts (smiginio) federacijos reitingo 5-ą vietą. Gaila, kad kol kas smiginio naujienos nepasiekia plačiosios Lietuvos visuomenės per respublikinę žiniasklaidą, nors ši sporto šaka vis labiau populiarėja ir pretenduoja tapti olimpine.
Nors iš varžybų kol kas parsivežame daugiau patirties nei medalių, džiaugiamės, kad didžiąją klubo dalį sudaro jaunimas. Esame dėkingi Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų klubui bei jo direktoriui K. Vitkauskui už suteiktą finansinę paramą sumokant starto mokestį.

Elektrėnų smiginio klubo „Dublis“ inf.<- Grįžti į atgal