Dziudo turnyras Sausio įvykiams paminėti

Sausio 10 d. Vilniuje vyko tarptautinis suaugusiųjų dziudo turnyras, skirtas Sausio 13-osios įvykiams paminėti ir pagerbti gynėjus, žuvusius už laisvą Lietuvą.

Šios varžybos Lietuvoje tampa vis populiaresnės, į jas kasmet atvyksta vis daugiau dalyvių ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio. Šiemet turnyre dalyvavo sportininkai iš Prancūzijos, Rusijos, Estijos, Latvijos ir Baltarusijos. Renginys tampa gražia proga susitikti buvusiems sportininkams, treneriams, teisėjams, kurie ne tik pagerbia turnyrą savo dalyvavimu, bet ir prisimena buvusius įvykius, kuriuose daugelis dalyvavo gindami parlamentą, Vilniaus televizijos bokštą ir Spaudos rūmus.
Elektrėnų sporto klubo „Draugystė“ sportininkai kasmet aktyviai dalyvauja šiose varžybose. Šiemet elektrėniečiai Džestina Kutkaitė (sv. kat. iki 52 kg), Inesa Jurčenko (sv. kat. iki 70 kg) ir Andrej Klokov (sv. kat. iki 60 kg) iškovojo bronzos medalius. Gerų rezultatų pasiekė Erikas Cchovrebovas, kuris užėmė penktą vietą (sv. kat. iki 73 kg).
Tokios varžybos jaunimui – ne tik sportinio rezultato siekimas, bet ir pilietiškumo ugdymas, savivaldybės ir Lietuvos garsinimas.

Kęstas Vitkauskas<- Grįžti į atgal