Džiaugiasi gerėjančiu komandos žaidimu

Birželio 17 d. FK „Elektrėnų Versmė“ nugalėjo FK „Viesulas“ komandą rezultatu 3:0 (1:0).

Rungtynėms prasidėjus, jas paįvairino lietus: kamuolys riedėjo greičiau, susitvarkyti su juo buvo sunkiau tiek žaidėjams, tiek vartininkams.
Pirmą epizodą prie varžovų vartų sukūrė J. Krilavičius – suklaidinęs varžovų gynėją, iš baudos aikštelės prieigų pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą, deja, šiek tiek per aukštai. Pirmasis įvartis krito 33 min., tas pats J. Krilavičius, suklaidinęs varžovų gynėją, iš krašto atliko puikų perdavimą ir M. Leonavičiui beliko „įkalti“ kamuolį į vartus. Pirmajame kėlinyje R. Kerdokas galėjo padvigubinti rezultatą, tačiau jo smūgį atrėmė vartininkas.
Antrasis kėlinys prasidėjo varžovų atakomis, gal 5 min. jie spaudė „Elektrėnų Versmę“, tačiau realios progos nesukūrė. Negana to, FK „Viesulas“ 57 min. padarė klaidą gynyboje, turėjo neleistinai stabdyti J. Krilavičių baudos aikštelėje. Teisėjas nedvejodamas skyrė 11 m baudinį, kurį realizavo D. Marcinkevičius.
Rezultatui tapus 2:0 žaidimas kiek aprimo. 73 min. R. Pakrosnis apgaulingu smūgiu permetė vartininką, kamuolys atsimušė į virpstą ir pirmasis prie kamuolio suskubęs A. Katulis padėjo tašką rungtynėse – pasiekta dar viena pergalė.
Sekmadienį Rudaminoje bus žaidžiamos paskutinės pirmojo rato rungtynės su SK „Skaidiškės“ komanda.
Komandos vadovas Romas Ščiuka džiaugiasi gerėjančiu komandos žaidimu ir iškovotomis pergalėmis. Sezoną pradėjome 5 pralaimėjimais iš eilės, galbūt tiek reikėjo, kad komanda įsižaistų, prisitaikytų prie žaidimo dideliame stadione. Per paskutinius 6 mačus iškovojome 4 pergales, sykį sužaidėme lygiosiomis ir pralaimėjome čempionato favoritams. Antrą ratą žadame pastiprinti komandą keliais pajėgiais futbolininkais ir bandysime patekti į turnyrinės lentelės ketvertuką. Taip pat tikimės, kad miesto valdžia galų gale sutvarkys ESSM stadioną ir mes galėsime žaisti bei treniruotis normaliomis sąlygomis. Dabar, kaip dauguma žino, po didesnio lietaus, stadionas tampa labiau panašus į tvenkinį. Tikimės, jog valdžia supras, kad norint didinti vaikų, jaunimo užimtumą futbolu, reikia tam sudaryti sąlygas, kurios jau žadamos dešimtmetį.

FK „Elektrėnų Versmė“ inf.<- Grįžti į atgal