Dailiojo čiuožimo varžybos „Elektrėnai Cup 2015“

Sausio 24 dieną Elektrėnuose vyko regioninės dailiojo čiuožimo varžybos „Elektrėnai Cup 2015“.

Varžybas suorganizavo Elektrėnų savivaldybės sporto mokykla ir dailiojo čiuožimo klubas „Elektrėnų snaigės“. Į jas susirinko sportininkai iš Vilniaus, Kauno ir Elektrėnų dailiojo čiuožimo klubų. Daugelis Elektrėnų sporto mokyklos trenerės Gintarės Žibortaitės auklėtinių pirmą kartą varžybose atliko programą su muzika.
Chiks B amžiaus grupėje antrą vietą iškovojo Vaiva Rastenytė, ketvirtą – Rusnė Rumševičiūtė. Jaunučių amžiaus grupėje (Cubs) pirmą vietą iškovojo Simona Alionytė, antrą – Gabrielė Rinkevičiūtė, trečią – Kamilė Kijanskaitė, ketvirta vieta atiteko Dianai Viktorijai Kartenei, penkta – Orintai Pranukevičiūtei, šešta – Andrei Pranukevičiūtei.
Springs B amžiaus grupėje pirmą vietą iškovojo Austėja Žilinskaitė.
Jaunių amžiaus grupėje lydere tapo 2014 metų dailiojo čiuožimo čempionė Greta Marija Čugunovaitė.
Elementų rungtyse 2008–2009 metų amžiaus grupėje antrą vietą iškovojo Paulina Paškevičiūtė. Taip pat šioje rungtyje varžėsi Faustina Ratkevičiūtė bei Adriana Čižiūtė.
Berniukų grupėje I vieta atiteko Rokui Karteniui, II – Matui Baumilai.
2006–2007 metų amžiaus grupėje trečią vietą iškovojo Emilija Pranukevičiūtė. Šioje grupėje dailiojo čiuožimo elementus demonstravo Ugnė Urbonaitė.
Aukso medaliu taip pat pasipuošė Arminas Valantavičius.
2005–2003 metų amžiaus grupėje antrą vietą užėmė Beata Žilinskaitė, penktą – Kornelija Genevičiūtė, septintą – Gustė Čepulionytė.
Iš viso elektrėniečiai iškovojo 12 medalių, kuriuos vaikams įteikė Elektrėnų sav. sporto mokyklos direktorius Valdas Škadauskas.
Labai džiaugiamės, kad į šias varžybas atvyko Estera Paulauskaitė, kuri šiuo metu treniruojasi Norvegijoje. Ji elektrėniečiams dovanojo naująją savo programą, kuri buvo įvertinta aukso medaliu.
Varžybos „Elektrėnai Cup 2015“ buvo nuostabi sporto šventė, kuri džiugino ne tik puikiomis emocijomis, bet ir vaikų pasirodymais ant ledo.
Varžybų organizatoriai dėkoja rėmėjams už dovanas ir puikius prizus mažiesiems sportininkams.
Norime padėkoti įmonėms „Trolių pica“, „Kardusta“, „Iviltra“, Urbonavičiūtės putpelių ūkiui, D. Dzimidavičienės individualiai įmonei „Gėlės“, „Elspeda“. Taip pat labai ačiū visiems tėveliams, ypač Ingai Čižienei ir Laurai Urbonienei už nuostabias rankų darbo žvakes, kuriomis buvo apdovanoti visi varžybose dalyvavę čiuožėjai ir treneriai.

„Elektrėnų snaigės“ inf.<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų