Čempiono titulas

Nerasit Lietuvoje savivaldybės, kurioje vaikai neužsiiminėtų „sporto karaliene“ vadinama lengvąja atletika.

Tai individuali sporto šaka, pasižyminti didele konkurencija, ir mes visada džiaugiamės, turėdami nors vieną čempioną ar rekordininką. Tačiau kai skaičiuojami komandiniai rezultatai tarp visų rajonų, rezultatais dažnai tenka nusivilti: savivaldybė maža, trenerių mažai, sąlygos dirbti ne per geriausios. Kai kuriuose rajonuose yra net maniežai, o mums ir stadionas tik svajonė.
Tuo labiau džiaugiamės paskutiniais savo auklėtinių startais: komandinėse Lietuvos jaunučių žiemos pirmenybėse užimta 11 vieta tarp visų rajonų, beje, jeigu nebūtų sirgęs vienas iš favoritų Matas Kriugžda, vieta būtų dar aukštesnė. Tikimės, kad vasarą, kai vyks svarbiausios metų varžybos – jaunučių žaidynės, savo gretas galėsime dar labiau sustiprinti.
Komandai atstovavo vieviškiai Raigardas Markevičius, Julija Januševska, Gitana Davidavičiūtė, Akvilė Narkevičiūtė, Kamilė Karpavičiūtė, Sandra Gurskaitė iš Beižionių, elektrėniečiai Vidmantas Gelūnas, Gabija Gedminaitė, Povilas Misevičius ir Dovidas Petkevičius.
Asmeninėje įskaitoje į šešetuką 1000 m bėgimo su kliūtimis rungtyje pateko Sandra.
Dovidas Petkevičius pirmą kartą Elektrėnų sporto istorijoje iškovojo čempiono vardą šuolių į aukštį rungtyje, iššokęs 1 m 75 cm (jau porą kartų iššoko 1,80 m). Bėgikų, barjerininkų, daugiakovininkų čempionų jau turėjome, o šioje rungtyje tai pirmoji kregždutė. Tikėkimės, kad ne paskutinė.

Roma Voronkova<- Grįžti į atgal