Čempionatas Panevėžyje

Sausio 30 d. Panevėžio lengvosios atletikos manieže vyko baidarių ir kanojų irkluotojų bendro fizinio pasiruošimo čempionatas.

Iš viso varžėsi 231 atletas ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos, Lenkijos, Kaliningrado srities. Elektrėnų savivaldybės sporto centrui atstovavo 15 irkluotojų.
Sportininkai savo jėgą turėjo demonstruoti įvairiose rungtyse: 30 m ir 800 m bėgimo, štangos spaudimo, štangos pritraukimo, pilvo preso pratimų, prisitraukimų, pusiausvyros testo, šuolių su šokdyne. Už kiekvienoje rungtyje pasiektą rezultatą buvo skaičiuojami taškai, kurie nulėmė amžiaus grupių lyderius. Mergaičių grupėje (g. 2002–2003 m.) puikiai pasirodė Gintarė Pališauskaitė, ji užėmė antrą vietą. Jaunučių (g. 2000–2001 m.) grupėje Rokas Grigaliūnas iškovojo ketvirtą vietą. Pačių jauniausių (g. 2004–2007 m.) vaikų grupėje Deimantei Davidavičiūtei iki prizinės trečios vietos pritrūko vos pusės taško, ji liko ketvirta.
Šio čempionato prizininkus džiugino solidžios dovanos, o lyderiai sulaukė ir piniginių prizų, vyko loterija. Daugelis džiaugėsi šiuo čempionatu: tai gera proga pakeisti įgrisusias treniruočių sales ir susitikti bičiulius. Atšilus orams prasidės varžybos ant vandens.

Ovidijus Manomaitis, baidarių ir kanojų irklavimo treneris<- Grįžti į atgal