Bėgikų startai Jonavoje

Antrą Velykų dieną grupelė Elektrėnų sporto mokyklos bėgikų dalyvavo Jonavoje vykusiame tradiciniame bėgime „Apie tvenkinius“.

Septyni maratonininkai įveikė visą maratono distanciją (42 km 192 m). Mūsiškiai rinkosi trumpesnes distancijas. 1,9 km nuotolyje tarp 12 m. mergaičių čempione tapo Karolina Trofimovaitė iš „Ąžuolyno“ pagr. mokyklos, trečią vietą užėmė Andrė Pranukevičiūtė. Tarp to paties amžiaus berniukų antras buvo Albinas Misevičius, trečias – Mantas Pečiulis (visi trys ketvirtokai).
Tarp 14 m. vaikinų 3,8 km distancijoje prizininkais tapo Edvinas Kaulavičius iš Kietaviškių ir 2 metais už varžovus jaunesnis Povilas Misevičius („Ąžuolyno pagr. m-kla).
Tarp suaugusiųjų skirtingose distancijose pirmas vietas iškovojo Audrius Cickevičius iš Elektrėnų ir Valdas Macijevskis iš Vievio. Savo amžiaus grupėse ketvirtas vietas iškovojo Ignas Liužinas ir Dovidas Petkevičius.
Bėgikai buvo vaišinami karšta arbata, o gausi elektrėniečių komanda gavo dovanų – maišą saldainių.