Baltijos šalių dziudo turnyras

Kovo 1–2 dienomis Tartu mieste (Estija) vyko Baltijos šalių jaunimo U-21 turnyras.

Turnyre dalyvavo sportininkai iš Norvegijos, Švedijos, Suomijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos.
Pirmąją dieną vyko asmeninės varžybos, kuriose dalyvavo Elektrėnų dziudo sporto klubo „Draugystė“ atstovai. Inesa Jurčenko (-63 kg) nugalėjusi visas varžoves tapo turnyro nugalėtoja. Kęstutis Vitkauskas (-73 kg) laimėjęs tris kovas iš penkių tenkinosi VII vieta. Regimantas Rybinas toje pačioje svorio kategorijoje liko devintas.
Didžiausia varžybų intriga buvo sekmadienį vykusios komandinės varžybos. Iš šešių kategorijų Lietuvos rinktinei atstovavo du elektrėniškiai: Kęstutis Vitkauskas ir Regimantas Rybinas. Pirmoje kovoje Latvijos sportininkus nugalėjome rezultatu 5-1. Kiek sunkiau (4-2) nugalėjome švedus ir patekome į finalą, kuriame mūsų jau laukė Norvegijos sportininkai, rinktinę pastiprinę estu ir pasaulio čempionato prizininku Gruzijos sportininku. Gerai kovoję Lietuvos sportininkai Norvegijos rinktinę nugalėjo rezultatu 4-2 ir iškovojo pirmos vietos taurę.
Merginų varžybose rinktinei atstovavo Inesa Jurčenko. Rinktinė finale pralaimėjo švedėms ir liko II vietoje.