Atviras Alytaus vaikų dziudo turnyras

Sausio 24 d. Alytuje vyko atviras vaikų dziudo turnyras „Pirmos varžybos“.

Šiose varžybose dalyvavo ir keturi sveikatingumo bei sporto klubo ,,Draugystė“ trenerio Kęstučio Vitkausko auklėtiniai. Šis turnyras buvo skirtas tiems vaikučiams, kurie varžybose dalyvauja pirmą kartą ir neturi varžybų patirties. Paprastai pirmos varžybos išlieka prisiminimuose visam gyvenimui, o jeigu pasiseka iškovoti garbingą prizinę vietą, tai visada prisimenama su džiaugsmu.
Geriausiai turnyre sekėsi lengviausiam klubo sportininkui Lukui Kliucevičiui, kuris iškovojo 1-ąją vietą svorio kategorijoje iki 20 kg. Puikiai pasirodė Gustas Kriugžda (sv. kateg. iki 38 kg) ir Povilas Steponavičius (sv. kateg. daugiau nei 42 kg), kurie iškovojo sidabro medalius. Laurynas Umbrasas svorio kategorijoje iki 34 kg pelnė bronzos apdovanojimą. Varžybos mažiesiems sportininkams suteikė daug teigiamų emocijų ir leido pajusti pirmosios pergalės džiaugsmą. Tikimės, kad šis turnyras ir draugų iškovotos pergalės paskatins vaikus užsiminėti pamėgta sporto šaka. Laukiame vaikučių dziudo salėje.