Apdovanoti sportui nusipelnę žmonės

Kūno kultūros ir sporto departamente už indėlį į Lietuvos sporto plėtrą pagerbti ir apdovanoti garbingo amžiaus sportininkai, treneriai, sporto darbuotojai.

Šįkart aukščiausias apdovanojimas – I laipsnio ordinas su grandine įteiktas šiuolaikinės penkiakovės treneriui Jurijui Moskvičiovui. Tokių apdovanojimų per visą departamento veiklos laikotarpį įteikta tik keturiasdešimt.
Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Edis Urbanavičius linkėjo visiems jubiliatams, kadaise aktyviai sportavusiems, ir toliau gyventi su sportu, sportuoti patiems ir dalintis savo neįkainojamomis žiniomis su jaunimu.
Pasveikinti, pagerbti bei apdovanoti buvo ir Elektrėnus garsinantys šaškių ir šachmatų sporto atstovai: Anatolijus Šugajevas apdovanotas už nuopelnus sportui 65-ojo jubiliejaus proga, Reinoldas Bačianskas – už šaškių ir šachmatų sporto populiarinimą 80-ojo jubiliejaus proga.
Už nuopelnus bei indėlį į įvairias sporto šakas bei asmeninių jubiliejų progomis buvusiems sportininkams, treneriams, sporto mokslininkams, visuomeniniams veikėjams įteikti aukso, sidabro medaliai, plaketės, specialūs prizai, padėkos.<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų