„Žalgiris“ ir vėl neįveikiamas „Dinamo-Raubiči“ komandai 3:1

Dar vienos nelengvos, bet naudingos „Žalgirio“ rungtynės vyko lapkričio 12-ą dieną su „Dinamo-Raubiči“ ekipa. Netrūko nei įnirtingo žaidimo, puikių puolimų, netgi apsistumdymų.

Nuo pirmųjų minučių prasidėjo atakos ir kontraatakos iš abiejų komandų pusių, todėl vartininkams teko gerokai paplušėti. Pirmąją kėlinio pusę šeimininkai iš visų jėgų stengėsi diktuoti savo sąlygas, bet į kiekvieną tokį bandymą žalgiriečiai atsakydavo tuo pačiu. Demonstruodami profesionalų komandinį žaidimą, 13-ą minutę D. Nomanovas ir I. Četvertakas tiksliai perdavė ritulį V. Mustafaevui, kuris laimėjo kovą prieš Baltarusijos vartininką V. Verbickį. Žalgiriečiai savo sėkmę stengėsi paversti naujais įvarčiais, tačiau stiprus priešininkas neketino lengvai pasiduoti. Dar vienos staigios kontraatakos metu, šeimininkams E. Astankovui (V. Gavrilenkui) pavyko įmušti įvartį ir išlyginti rezultatą 1:1
Antrasis kėlinys nei kiek nenusileido savo smarkumu. Po pertraukos žalgiriečiai laikė ritulį prie šeimininkų vartų, bet lengvų įvarčių nesitikėjo nei viena komanda. Nuo 36-os minutės baltarusiai bandė pasinaudoti daugumos pranašumu, tačiau atsimušė į užtikrintai P. Prokofjevo saugomus „Žalgirio“ vartus. Pradėję žaisti pilna sudėtimi, P. Širokovas (V. Nikulinas) nieko nelaukdami nuginklavo šeimininkų vartus tiksliu smūgiu 2:1.
Lengva nebuvo ir per trečiąjį kėlinį. Nei viena komanda neketino bent kiek nusileisti ir kovojo už kiekvieną galimybę. 51-ą minutę, tik paskutinę sekundę atitaisė savo klaidą „Dinamo-Raubiči“ vartininkas, visgi 53-ią minutę jį nuginklavo žalgiriečiai P. Širokovas (G. Chvolesas) ir taip išplėšė dar vieną pergalę rezultatu 3:1.