„Vievio žiedo“ jauniai žaidė Visagine

Trenerio Vytauto Apanavičiaus vadovaujama futbolo klubo (FK) „Vievio žiedas“ jaunių komanda žaidė dviejų dienų mini futbolo turnyre „Visaginas 2014“, vykusiame lapkričio 29–30 d.

Mūsiškiams atstovavo komandos kapitonas Gabrielius Rapčinskis, žaidėjai Atas Apanavičius, Gustas Baumila, Aistis Buikus, Daumantas Čiburas, Laisvydas Gumbis, Rokas Radatavičius, Tomas Tunevičius, Dominykas Vaitkevičius ir vartininkas Augustas Jonušas.
Varžybose dalyvavo 8 komandos iš Latvijos, Lenkijos ir Lietuvos. Vieviečiai atkakliai kovėsi dėl kiekvieno kamuolio ir garbingai kovojo iki paskutinės minutės, kiekvienas stengėsi parodyti savo sugebėjimus. G. Baumila buvo pripažintas geriausiu turnyro gynėju, jam buvo įteikta atminimo dovana. Baigiantis šiam sportiniam renginiui organizatoriai garbingą ketvirtą vietą užėmusiai FK „Vievio žiedas“ jaunių komandai įteikė dalyvių prizą „Visaginas 2014“.
Po turnyro komandos treneris V. Apanavičius prisipažino, jog visi žaidėjai buvo nusiteikę grįžti su medaliais. Beje, iki prizinės vietos trūko visai nedaug.
V. Apanavičius atkreipė dėmesį, jog „Vievio žiedo“ pagrindinė komanda žaidžia jau trejus metus ir sugeba parodyti gerą žaidimą. Vaikinai yra dalyvavę ne viename turnyre ir užėmę prizines vietas. Kas be ko, tai yra sportas, kuriame pasitaiko ir džiugių, ir liūdnokų akimirkų.
Anot trenerio, jauniai varžėsi neblogai, be to, po kiekvieno turnyro jaunieji futbolininkai įgyja patirties, apsvarsto savo klaidas. „Ateityje laukia daug įvairių varžybų, tai skatins futbolininkus dar labiau tobulinti savo žaidimo įgūdžius ir siekti naujų pergalių, – sakė pašnekovas. – Stengsiuos perteikti jiems savo turimą patirtį ir padėti siekti užsibrėžtų tikslų.“

Romualdas Černeckis<- Grįžti į atgal