„Pastrėvio taurė 2014“

Gruodžio 28 d. krepšinio žaidėjai ir aistruoliai rinkosi į tradicines varžybas „Pastrėvio taurė 2014“. Varžybas suorganizavo Pastrėvio bendruomenė. Šiemet renginys buvo skirtas ilgamečiam Pastrėvio mokyklos kūno kultūros mokytojo Rimanto Nemeikščio, daugiau kaip 35-erius metus ugdžiusio krepšininkus, 60 metų jubiliejui.

Turnyre dalyvavo penkios komandos: „Pastrėvys“, „Pasmerkti“, „Draugai“, „Kaefa“ ir „Stariki razboiniki“. Dalyvių amžius – nuo 15 iki 50 metų. Varžybose teisėjavo Konstantinas Bakanovas ir Rimantas Nemeikštis. Sekretoriate dirbo Vilija Apanavičiūtė, Viktorija Pranckūnaitė ir Dovilė Visockaitė. Turnyro akimirkas įamžino Laura Sinkevičiūtė.
Vyriausiųjų komandoje žaidė Valdas Maleckas (kapitonas), Saulius Kazakevičius, Rolandas Šiškevičius, Virginijus Juknevičius, Arūnas Kanapeckas ir Laurynas Savickas. Jiems talkino Sauliaus sūnus Dovydas ir Lauryno dukra Ieva. Salė audringai reaguodavo į kiekvieną vienintelės varžybosedalyvavusios merginos rezultatyvius perdavimus ir taiklius metimus. Ši komanda iškovojo garbingą penktą vietą.
„Pasmerktųjų“ komandoje žaidė kapitonas Vaidas Radkevičius, Tomas Dauksevičius, Laurynas Kamštaitis ir Tomas Kasciukevičius. Šios komandos žaidėjai buvo patys jauniausi, tačiau jų žaidimas ir energingas priešinimasis buvo vertas pagarbos. Aktyviai priešinęsi „Kaefa“ komandai, jie užėmė ketvirtą vietą. Tomas Dauksevičius laimėjo ir specialųjį taikliausio krepšininko apdovanojimą – statulėlę ir diplomą.
„Kaefa“ komandoje žaidė Deividas Pranckūnas (kapitonas), Linas Taletavičius, Vaidas Ziminskas, Tomas Visockas ir Antanas Danilevičius. Ryžtingai laimėti nusiteikusi komanda užėmė trečią vietą. Deividui Pranckūnui visi nuoširdžiai dėkojome už aktyvumą buriant komandas rungtynėms ir pagalbą organizuojant renginį.
Antrą vietą iškovojo komanda „Draugai“, kurioje žaidė Audrius Kaminskas (kapitonas), Linas Ramanauskas, Nerijus Stančikas ir Tomas Meidus. Šie krepšininkai Pastrėvio taurės varžybosedalyvauja nuo pat pradžių, dėkojame jiems už aktyvumą ir sportinių tradicijų puoselėjimą.
Aistringiausiai palaikyta „Pastrėvio“ komanda siekė ne tik laimėti prizinę vietą, bet ir išsaugoti „namų taurę“. Būtent ši komanda, kurią sudarė Evaldas Česonis (kapitonas), Povilas Makūnas, Vytenis Mačerinskas, Vaidas Jarašius, Deividas Verbickas ir Ramūnas Švadavičius, užėmė pirmą vietą ir pelnė svarbiausią turnyro apdovanojimą – Pastrėvio taurę.
Visos komandos buvo apdovanotos vertingais prizais, I–III vietos laimėtojai apdovanoti medaliais, diplomais ir taurėmis. Prizus ir padėkas iškilmingai įteikė Pastrėvio bendruomenės pirmininkė Viktorija Juknevičienė ir Pastrėvio seniūnas Arūnas Kanapeckas.
Sveikiname nugalėtojus ir nuoširdžiai dėkojame už dalyvavimą, linkime svarių pergalių ir laukiame susitikimo varžybose „Pastrėvio taurė 2015“.
Dėkojame visiems padėjusiems organizuoti renginį.