„Energijai“ prieš „Dinamo-Raubichi“

Kovoje su Raubičių „Dinamo-Raubichi dėl vietos atkrintamosiose varžybose „Energija“ namuose pirmąsias rungtynes laimėjo 3:2, antrąsias pralaimėjo 3:6.

Varžybos vyko Elektrėnų ledo rūmuose sausio 12–13 dienomis. Pirmose rungtynėse „Energijai“ pasisekė. Pirmojo kėlinio viduryje lietuviai pirmavo po tikslaus Andriaus Židkovo smūgio, tačiau netrukus pusiausvyrą atstatė Raubičių komanda. Vos prasidėjus antrajam kėliniui priešininkai sėkmingai žaidė daugumoje – Nerijų Dauksevičių nuginklavo Vladislavas Sokolovskis. Visgi, lygus rezultatas laikėsi neilgai – kiekybine persvara pasinaudojęs A. Židkovas įmušė antrąjį savo įvartį. Paskutiniame rungtynių trečdalyje vienintelę pražangą užsidirbo Aivaras Bendžius, bet elektrėniškiai apsigynė ir vėliau išsaugojo minimalų pranašumą.
Sausio 13 d. rungtynėse „Energija“ neatsilaikė priešininkų komandai, kurioje rungtyniauja jauni – 1998 m. gimę Baltarusijos žaidėjai. „Dinamo-Raubichi“ jau pirmosios savo atakos metu (12-ąją rungtynių sekundę) nuginklavo Nerijų Dauksevičių ir įmušė įvartį. Kiek vėliau pusiausvyrą atstatė Dovydas Kulevičius, bet nepraėjus nė 2 min. svečiai vėl pirmavo. Antrajame kėlinyje „Energija“ apmaudžiai praleido įvartį žaisdama daugumoje. Tiesa, netrukus elektrėniškiai pasinaudojo kiekybine persvara ir rzultatą sušvelnino Lukas Vėželis. Trečiojo kėlinio pradžioje abi komandos apsikeitė įvarčiais. Įvartį lietuviams pelnė Andrius Židkovas. Deja, kėliniui artėjant prie pabaigos elektrėniškiai vos per 10 sek. praleido 2 įvarčius ir taip praktiškai prarado viltis kovoti dėl pergalės.
Sezono pradžioje Raubičiuose abi ekipos taip pat pasidalino po pergalę. Pirmajame tarpusavio mače „Dinamo-Raubichi“ laimėjo net 5:1, bet kitą dieną „Energija“ atsirevanšavo rezultatu 3:2.
„Energija“ (38 tšk.) liko 9-oje turnyrinės lentelės vietoje, o „Dinamo-Raubichi“ (52 tšk.) ir toliau užima 7-ą poziciją tarp 11 klubų. Šiuo metu 8-oje vietoje, kuri dar garantuoja patekimą į atkrintamąsias varžybas, rikiuojasi Bresto „HC Brest-2“ (42 tšk.), bet ji yra žaidusi dvejomis rungtynėmis daugiau.
Artimiausias dvejas rungtynes „Energija“ žais sausio 19-20 dienomis svečiuose su beviltiška lygos autsaidere – Lydos „HC Lida-2“ (1 tšk.).