Žuvienės virimo čempionatas Šilutėje

Rugsėjo 5 d., Šilutės mažųjų laivų uoste, vyko septintasis Žuvienės virimo čempionatas, į kurį suvažiavo komandos iš visos Lietuvos regionų ir užsienio.

Pastaruosius 2 čempionatus laimėjo moterys, 4 pirmuosius – vyrai. 5 čempionų žiedai pasiliko pamario krašte, o 1 iškeliavo į Elektrėnus. Čempionate, kuriame buvo varžomasi dėl geriausios žuvienės ir geriausios žuvies sriubos titulų, jau 5 kartą varžėsi ir Elektrėnų savivaldybės komanda „Elektrinis ungurys“. Pasak šventės organizatoriaus Marijaus Budraičio, šiemet dalyvavo 40 komandų, buvo išvirta apie 2,5 tonos žuvienės, o pats renginys pritraukė net 9000 žmonių.
Absoliučia nugalėtoja paskelbta ir Šilutės rajono savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio įsteigtu Čempiono žiedu bei specialia prijuoste apdovanota šilutiškių komanda „Šilutės ereliai 777“, vyr. virėjas Algimantas Svitkinas.
Žuvies sriubos konkurso kategorijos nugalėtojai:
Pirmoji vieta – Latvijos Saldus miesto komanda, vadovė vicemerė Ilze Klava;
Antroji vieta – Šilutės miškų urėdijos komanda „Giriniai“, kapitonas Vaidas Bendaravičius;
Trečioji vieta – Šilutės seniūnijos Traksėdžių bendruomenės „Traksėdžių viltis“ komanda, kapitonas Mantas Laužikas.
Tradicinės žuvienės konkurso kategorijos nugalėtojai:
Pirmoji vieta – Plungės klubo „Lions“ komanda „Plungės liūtai“, kapitonas Darius Jankauskas;
Antroji vieta – Šilutės-Platelių bendruomenių jungtinė komanda, kapitonas Vytautas Laurinavičius;
Trečioji vieta – komanda „Liberalams kimba“, kapitonas Vytautas Vyšniauskas.
Čempionato rėmėjų prizus gavo „Senosios Gėgės žvejų“, „Elektrinio ungurio“, „Vištytežerio sygų“, „Viešvilės upėtakio“, „Plungės liūtų“, „Lazdijų aukšlių“, „Dzūkų jūros piratų“, Rusijos konsulato, „Ešerių“, „Memelio raudonų pelekų“, Latvijos Saldus miesto, Klaipėdos rajono savivaldybės „Žuvies kelias“, „Šilalės gaspadorių“ komandos.

Savivaldybės inf.<- Grįžti į atgal