Turininga „Spindulio“ vasara

Jau rašėme, ką Elektrėnų savivaldybės žmonių bendrijos „Spindulys“ (vad. Zita Miguliova) nariai veikė vasaros pradžioje, dabar pasidomėjome, kaip jie leido laiką liepos ir rugpjūčio mėnesiais.

Z. Miguliova papasakojo, kad liepos 31 d. dešimt bendrijos narių nuvyko į Palangą, apsigyveno poilsio namuose „Politechnika“. Elektrėniškiai dalyvavo žygyje pajūriu nuo Palangos tilto iki Šventosios, aplankė grafų Tiškevičių rūmuose esantį Gintaro muziejų, botanikos sodą, paplūdimyje susiskirstę į komandas iš smėlio lipdė pilis ir kt. Rugpjūčio 6 d. „Spindulio“ užsiėmime poilsiautojai pasidalijo kelionės įspūdžiais su kitais nariais.
Rugpjūčio 7 d. bendrija „Spindulys“ savo nariams surengė ekskursiją į Merkinės apylinkes, užsuko į bioenergetinę Česukų piramidę, dar vadinamą „Širdžių šventove“, pastatytą Povilo ir Onutės Žėkų iniciatyva. Vėliau nuvažiavę į Dargužių k. (Varėnos r.) susitiko su sūrininkais Valdu bei Rasa Kavaliauskais, kurie svečius pavaišino trinta daržovių sriuba ir davė paragauti 15 rūšių sūrių. Grįždama namo grupė sustojo prie paminklo „Pirčiupių motina“.
Rugpjūčio 29 d. bendrija „Spindulys“ savo nariams ketina surengti išvyką Klaipėdos jūrų muziejų.

Romualdas Černeckis



<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų