Šventės Gilučiuose

Gruodžio 19 dieną aikštėje prie Gilučių seniūnijos sužibo žaliaskarė. Sidabrinę eglę iš savo kiemo padovanojo Dainora ir Norbertas Januškai.

Kasmet Gilučių kultūros klubo salėje vyksta kalėdinė šventė. Prie spindinčios eglutės susirenka gausus būrys Gilučių seniūnijos vaikučių ir tėvelių. Šiemet visus džiugino „Varlytės teatras“. Žiūrovai susidomėję stebėjo spektakliuką „Sparnuotoji pasaka“, vėliau ir patys kartu su Angelu, Šarka bei Kalėdų Seneliu žaidė, dainavo, šoko. Kalėdų Senelis buvo labai dosnus – visiems seniūnijos vaikučiams įteikė dovanų.
Gruodžio 27 d. į Gilučių kultūros klubo salę rinkosi seniūnijos bendruomenė. Kasmet čia vyksta Senųjų metų palydėtuvių vakaronė. Gera pabūti kartu, aptarti nuveiktus darbus, pasidžiaugti pasiekimais. Susirinkusieji linksmai leido vakarą šokdami, vaidindami, dainuodami.
Buvimas kartu sutelkia jaunus ir vyresnius, vaikus ir paauglius, šitaip stiprėja bendruomenė, atsiranda glaudesni tarpusavio ryšiai, poreikis bendrauti, dalintis ir pasidžiaugti. Ne vienam žvelgiančiam iš šalies Gilučių bendruomenė atrodo gyvybinga ir aktyvi. Mums ir patiems smagu jausti vienas kito artumą ir geranoriškumą.

V. Vičkačkienė<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų