Semeliškių mokyklos moksleiviai – konkurso „Temidė“ nugalėtojai

Kovo 19 d. Vilniaus aps. VPK Elektrėnų policijos komisariate (toliau –Elektrėnų PK) vyko kasmetinio 8–12 klasių moksleivių teisinių žinių konkurso „Temidė“ II etapas.

Šio konkurso pagrindiniai tikslai yra ugdyti mokinių supratimą apie teisinę sistemą, diegti atsakomybės sampratą, organizuoti prasmingą ir turiningą laisvalaikį bei skatinti mokymo įstaigų ir teisėsaugos institucijų bendradarbiavimą.
Renginį sveikinimo kalba bei palinkėjimais pradėjo Elektrėnų PK viršininkas Andžejus Grudinskij, buvo parodyti filmai apie Elektrėnų policijos pareigūnų darbą bei rezultatus.
Konkurse varžėsi Semeliškių, Vievio, „Versmės“ gimnazijų ir „Ąžuolyno“ pagrindinės mokyklos komandos. Moksleivių žinias ir pasirodymus vertino komisija, kurią sudarė Elektrėnų savivaldybės administracijos atstovai ir Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK padalinių vadovai.
Visos komandos puikiai pasirodė prisistatymo, „Protų mūšio“ bei komandų atsisveikinimo rungtyse. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad konkursą laimėjo Semeliškių gimnazijos moksleivių komanda, kuri jau ketveri metai iš eilės tampa II etapo nugalėtoja.
Balandžio 8 d. komanda nugalėtoja atstovaus Elektrėnų savivaldybei Vilniuje vyksiančiame III konkurso „Temidė“ etape.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK<- Grįžti į atgal