Rekordas Vievio gimnazijoje!

Kovo 26 d. Vievio gimnazijoje buvo pasiektas Lietuvos rekordas – čia nupinta ilgiausia apyrankių grandinė.

Kaip ir kasmet, visose Lietuvos mokyklose organizuojami įvairiausi renginiai, skirti Savaitei be patyčių. Vievio gimnazija šiemet pasižymėjo dideliais siekiais pagerinti Lietuvos rekordą. Visą savaitę socialinės darbuotojos Aistė Apyvalienės paskatinti mokiniai, mokytojai bei visa likusi mokyklos bendruomenė pynė draugystės apyrankes ir rišo jas į vieną didelį kamuolį. Iki šiol užfiksuotas rekordas siekė 54,5 metro iš 560 apyrankių, nupintų Rokiškyje. Vievio gimnazija šį rekordą pagerino net 13 kartų! Siekdami atkreipti dėmesį į patyčias, vieviečiai mokykloje nupynė 3231 apyrankę, kuriomis buvo apsukti 2 ratai aplink stadioną. Draugystės apyrankių grandinės ilgį su specialiu atstumo matavimo ratu išmatavo automagistralės atstovai – grandinės ilgis 707,70 metro!
Pasveikinti mokyklos bendruomenės atvyko Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis, Vievio seniūnas Zenonas Pukėnas. Jie palinkėjo siekti dar daugiau rekordų ir garsinti savo miestą.
Džiugu, jog vieviečiai pasiekė užsibrėžtą tikslą ir tikrai atkreipė dėmesį į didelę problemą – patyčias tarp moksleivių. Tai puikus pavyzdys, kaip suvienyti jaunimo bendruomenę bendram tikslui ir skatinti draugystę vienas kitam.<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų