Nepamirštamos atostogos stovykloje „PANTERA“

Kaip ir kiekvienais metais, visą liepos mėnesį Rytų kovos menų sporto klubas „Pantera“ organizavo vaikų vasaros stovyklą. Prieš įrengiant stovyklavietę, buvo surinkti kalnai „poilsiautojų“ paliktų šiukšlių, sutvarkyta pakrantė, kurioje vėliau iškilo palapinių miestelis...

Organizatoriai stengėsi, kad vaikų poilsis būtų kuo turiningesnis ir praleistas laikas ilgam įstrigtų atmintį. Stovykloje netrūko įvairių sportinių žaidimų, vyko dažasvydžio turnyrai, naktiniai orientaciniai žygiai, kūrybinės saviraiškos vakarai, sukėlę daug teigiamų emocijų. Sportas tapo smagia pramoga, į kurią mielai įsitraukė ir mažiau fiziškai aktyvūs vaikai.
Trenerių ir pedagogų (vadovų) tikslas – atitraukti jaunimą nuo tuščio, betikslio slampinėjimo gatvėmis, užkirsti kelią žalingų įpročių pagundai, skatinti sveiką gyvenimo būdą, ugdyti meilę gamtai, mokyti savarankiškumo. Stovykloje ilsėjosi vaikai iš įvairių Lietuvos miestų.
Sulaukėme svečių iš Elektrėnų policijos komisariato bei Elektrėnų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos. Jie papasakojo apie savo darbo ypatumus. Esame jiems dėkingi už geranoriškumą.
Stovykla „PANTERA“ – vieta, kurioje dera sportas, pažinimas ir smagiausias vaikystės laikas!

Organizatorių inf.<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų